پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


ثبت نام 70 هزار نفر برای دريافت كارت مبادلات مرزي در هرمزگان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
دوشنبه, 07 مرداد 1392 ساعت 12:24

 

abdolalizade-sanatmadan hormozgan

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: از زمان اجراي طرح ملي مديريت يكپارچه كارت مبادلات مرزي در استان هرمزگان تا كنون تعداد 70 هزار و 500 مرزنشين سرپرست خانوار جهت دريافت كارت مبادلات مرزي در سطح استان هرمزگان ثبت نام کرده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالمجید عبدلی زاده، عنوان کرد: از زمان اجراي طرح ملي مديريت يكپارچه كارت مبادلات مرزي در استان هرمزگان تا كنون تعداد 70 هزار و 500 مرزنشين سرپرست خانوار جهت دريافت كارت مبادلات مرزي در سطح استان هرمزگان به دفاتر پيشخوان دولت مراجعه و نسبت به ثبت نام براي دريافت كارت الكترونيكي مبادلات مرزي اقدام کرده اند.
وی از كليه مرز نشينان خواست در مهلت باقي مانده جهت ثبت نام و دريافت كارت الكترونيك مبادلات مرزي اقدام کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان افزود: فرصت ثبت نام جهت دريافت كارت مبادلات مرزي تا 31 شهريور ماه سال جاري تمديد شده و متقاضياني كه قبلاً ثبت نام کرده اند مي توانند به دفاتر پيشخوان خدمات دولت مراجعه و كارت خود را دريافت کنند.
عبدلي زاده افزود: مرحله دوم مكانيزه کردن كارت مبادلات مرزي كه عضويت مرزنشينان در تعاونيهاي مربوطه است در حال حاضر در حال انجام است و مرزنشيناني كه كارت مبادلات مرزي الكترونيكي خود را دريافت کرده اند مي توانند به دفاتر تعاونيهاي مرزنشينان سطح استان مراجعه کرده و با استفاده از كارتخوانهايي كه به اين دفاتر تحويل شده است به عضويت تعاونيهاي مورد نظر خود درآيند.
وی خاطرنشان کرد: در كارتهاي صادر شده سهميه مبادلات مرزي يكساله 92 لحاظ گرديده است.
عبدلي زاده با اشاره به مزيت كارت هاي الكترونيكي مرزنشينان افزود: اين كارت ها به دليل اتصال به سامانه جامع و به روز، توانايي اعلام آمار واردات انجام شده از سوي مرزنشينان در هر لحظه و به روز بودن آمار صادرات كالاها توسط آنان را دارد.
وي ادامه داد: با اجراي اين طرح و راه اندازي سامانه مربوط به آن، تمامي دستگاه هاي اجرايي و وزارتخانه هاي ذيربط مي توانند از اطلاعات و خدمات آن استفاده كنند.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 07 مرداد 1392 ساعت 12:30
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi