پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


۳۳۶۰۰ کارت الکترونیکی مبادلات مرزنشینان صادر شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
چهارشنبه, 27 آذر 1392 ساعت 11:42

 sanatmadantejarat

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ثلاث باباجانی از توابع استان کرمانشاه گفت: در راستای ساماندهی مبادلات تجاری مرزنشینان از طریق تعاونی‌های مرزنشینان سیستم یکپارچه‌سازی الکترونیکی صدور کارت‌های مبادلات مرزنشینان سرلوحه کار معاونت سازمان توسعه و تجارت وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته است.

 عزیز غفوری در گفت‌‌و‌گو با خبرگزاری ایلنا در ثلاث باباجانی اظهار داشت: در حال حاضر سیستم یکپارچه سازی الکترونیکی صدور کارت‌های الکترونیکی در سطح کشور به صورت متمرکز و به صورت دیجیتالی انجام و در سطح شهرستان ثلاث باباجانی این پروژه ملی با همکاری فرمانداری، بخشداری و دفا‌تر پیشخوان دولت انجام گرفته است.
وی افزود: تمامی ساکنین شهرستان که در شعاع بیست کیلومتری مناطق مرزی بصورت هوایی قرار گرفته‌اند مشمول این طرح بوده و ثبت نام کرده‌اند و بابررسی مدارک آن‌ها به‌صورت سیستمی روند تدریجی صدور کارت الکترونیکی و مبادلات مرزنشینان و توزیع آن‌ها در حال انجام است.
غفوری اظهار داشت: در شهرستان ثلاث باباجانی ۹ تعاونی مرزنشین در دو بخش مرکزی و در ۶دهستان به ثبت رسیده و فعال هستند.
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ثلاث باباجانی گفت: این تعاونی‌های مرزنشین دارای ۱۳۶۰۰خانوار با جمعیتی بالغ بر۴۵ هزار نفر، تحت عضویت هستند.
غفوری بیان داشت: تاکنون برای ۱۱ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۳۳۶۰۰ نفر کارت الکترونیکی مبادلات مرزنشینان صادر شده و تمامی سهمیه‌های اختصاصی بصورت یکپارچه و سیستمی در سامانه طراحی شده به تعاونیهای مرزنشینان اختصاص داده می‌شود.
سرپرست اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان ثلاث باباجانی گفت: بر این اساس تعاونی‌ها اقدام به واردات کالا‌های خاصی که قبلا مشخص شده در قبال صادرات می‌کنند و در این سیستم اطلاعات کاری و تخصصی تعاونی مرزنشینان بروز شده و آن‌ها بیشتر با ساختار وظایف تعاونی‌ها و مزیتهای تجاری و بازرگانی آشنا می‌سازد.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 27 آذر 1392 ساعت 11:46
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi