پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


مرزنشینان، مرزداران واقعی کشور هستند/ ثبت نام بیش از ۲۹ هزار نفر در سامانه یکپارچه مرزنشینان ایران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
چهارشنبه, 25 دی 1392 ساعت 13:22

 sanatmadantejarat
فرماندار خاش گفت: نقش ارزشمند مرزنشینان در دفاع از میهن اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست و در حقیقت مرزنشینان، مرزداران واقعی کشور هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از تفتان ما، علیرضا شهرکی در جلسه مبادلات مرزی شهرستان خاش برضرورت ساماندهی بهبود فعالیت شرکت های تعاونی مرزنشین در راستای دسترسی به اهداف مورد نظر قانون گذار و ایجاد رضایت مرزنشینان تاکید نمود.
وی با تاکید بر مسئله حل سریع مشکلات مرزنشینان این شهرستان، تصریح کرد: نقش ارزشمند مرزنشینان در دفاع از میهن اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست و در حقیقت مرزنشینان، مرزداران واقعی کشور هستند.
این مسئول تاکید کرد: که این طرح یکی از طرح های مهم و حساس دولت در جهت عدم مهاجرت مرزنشینان است که باید در توجیح این طرح بیشتر اطلاع رسانی شود.
ریگی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خاش نیز در ادامه این جلسه به ارائه گزارشی در خصوص صدور کارت های مرزنشینان این شهرستان پرداخت و بیان کرد:‌ از دی ماه ۹۱ تا کنون ۲۹ هزار و ۹۵۵ نفر از خانوار این شهرستان در سامانه یکپارچه مرزنشینان ایران ثبت نام کرده اند.
وی ادامه داد: ۱۶ هزار و ۱۵۱ یک فقره کارت مرزنشینی تحویل سرپرستان شده است و همچنین به تازگی ۵ هزار و ۴۰۰ فقره کارت تحویل دفاتر پیشخوان شده است.
این مسئول افزود: ۴ هزار و ۹۰۰ فقره کارت در حال حاضر در دست داریم که هنوز تحویل صاحبان آنان نشده است و تعداد ۱۰۰۰ فقره کارت نیز خراب می باشد که باید بازگشت داده شود.
ریگی تصریح کرد: محور کار اصلی با این سامانه است و اطلاعات مرزنشینان با کمترین خطا در این سامانه وارد می شود.
وی خاطرنشان کرد: باید اکیپ مشترکی از تعاونی ها، بازرگانی و دفتر اماکن تشکیل شود تا بر چگونگی ورود اطلاعات افرادی که وارد سیستم می شوند و همچنین بر چگونگی تخصیص سهمیه ها نظارت کنند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خاش در پایان اذعان داشت: افرادی که در شعاع ۲۰ کیلومتری قراردارند ۶۴ کالا و کسانی که بیش از ۲۰ کیلومتر ( ۲۰ تا ۵۰ کیلومتر ) قرار دارند ۵۴ کالا را میتوانند تا سقف ۲۰ میلیون ریال وارد کنند.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 25 دی 1392 ساعت 13:46
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi