پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


صدور بیش از 8 هزار کارت مبادلات مرزنشینی برای خانوارهای "مهرانی" مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
چهارشنبه, 03 اردیبهشت 1393 ساعت 09:21

 sanatmadantejarat
رییس صنعت، معدن و تجارت مهران گفت: 8 هزار و 873 نفر از سرپرستان خانوارهای واجد شرایط در این شهرستان کارت الکترونیک مرزنشینی دریافت کرده‌اند.

فرزاد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: طی سال گذشته هشت هزار و 873 نفر از سرپرستان خانوارهای واجد شرایط در این شهرستان کارت الکترونیک مرزنشینی دریافت کرده‌اند و از ابتدای بهمن ماه سال 91 تاکنون در مجموع بیش از 12 هزار سرپرست خانوار این شهرستان برای دریافت کارت الکترونیکی مرزنشینی ثبت نام کرده‌اند.
وی با بیان اینکه از این شمار درخواست سه هزار و 129 فقره کارت الکترونیک مبادلات مرزی برای سرپرستان خانوارهای مرزنشین این شهرستان صادر و در پنج دفتر پیشخوان دولت آماده تحویل به متقاضیان است، افزود: مبادله‌های کالا و تجارت مرزی با صدور کارت الکترونیک مرزنشینی به صورت هوشمند انجام و این کارت‌ها جایگزین دفترچه‌های کاغذی مرزی می‌شوند.
مرادی ادامه داد: تجمیع اطلاعات مرزنشینان، نظارت بهتر بر عملکرد تعاونی‌های مرزنشین، امکان تبادل سریع اطلاعات و تصمیم‌گیری بهینه در مورد سهمیه ارزی ساکنان مرزی و کالاهای قابل ورود از شاخص‌ترین اهداف اجرای این طرح است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت مهران با اشاره به اینکه 16 تعاونی مرزنشینان در استان ایلام وجود دارد که از این شمار هفت تعاونی فعال بوده و بیشترین تعاونی‌های فعال مربوط به شهرستان مهران با سه تعاونی است خاطرنشان کرد: پنج هزار و 576 سرپرست خانوار عضو تعاونی‌های مرز نشین مهران هستند و سرپرست خانوارهایی که کارت الکترونیکی مرزنشینی دریافت کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به تعاونی‌های مرزنشینی در خصوص فعال سازی کارت‌های خود اقدام کنند.
وی با بیان اینکه تعاونی‌های مرزنشینان مجاز به وارد کردن 71 قلم کالا شامل موادغذایی، لوازم خانگی، لوازم صنعتی، ابزارآلات، بذر میوه و تره بار به مقدار هر نفر 120 دلار هستند، اضافه کرد: مرزنشینان ساکن در روستاهای تا شعاع 30 کیلومتری مرز می‌توانند با ارایه مدارکی شامل فرم تایید محل سکونت از سوی بخشداری و دهیاری، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی افراد خانواده و یک قطعه عکس سرپرست خانوار برای ثبت نام کارت الکترونیک مرزنشینی به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 09 اردیبهشت 1393 ساعت 10:06
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi