پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


16 تعاونی مرزنشین در استان ایلام وجود دارد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
سه شنبه, 09 اردیبهشت 1393 ساعت 09:58

 vezarate sanatmadantejarat
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران گفت: 16 تعاونی مرزنشین در استان ایلام وجود دارد.

به گزارش مهر، فرزاد مرادی صبح دیروز در جمع مرزنشیان ایلامی با اعلام این خبر گفت: 16 تعاونی مرزنشین در استان ایلام وجود دارد که از این شمار هفت تعاونی فعال بوده و بیشترین تعاونی های فعال مربوط به شهرستان مهران با سه تعاونی است.
وی افزود: پنج هزار و 576 سرپرست خانوار عضو تعاونی های مرزنشین مهران هستند و سرپرست خانوارهایی که کارت الکترونیکی مرزنشینی دریافت کرده اند می توانند با مراجعه به تعاونی های مرزنشینی در خصوص فعال سازی کارت های خود اقدام کنند.
مرادی اضافه کرد: تعاونی های مرزنشینان مجاز به وارد کردن 71 قلم کالا شامل موادغذایی، لوازم خانگی ، لوازم صنعتی، ابزارآلات ، بذر میوه و تره بار و ... به مقدار هر نفر 120 دلار هستند.
وی تصریح کرد: از ابتدای بهمن ماه سال 91 تاکنون در مجموع بیش از 12 هزار سرپرست خانوار این شهرستان برای دریافت کارت الکترونیکی مرزنشینی ثبت نام کرده اند.
وی افزود: از این شمار درخواست سه هزار و 129 فقره کارت الکترونیک مبادلات مرزی برای سرپرستان خانوارهای مرزنشین این شهرستان صادر و در پنج دفتر پیشخوان دولت آماده تحویل به متقاضیان است.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهران با بیان اینکه مبادله های کالا و تجارت مرزی با صدور کارت الکترونیک مرزنشینی به صورت هوشمند انجام و این کارت ها جایگزین دفترچه های کاغذی مرزی می شوند، گفت: تجمیع اطلاعات مرزنشینان، نظارت بهتر بر عملکرد تعاونی های مرزنشین، امکان تبادل سریع اطلاعات و تصمیم گیری بهینه در مورد سهمیه ارزی ساکنان مرزی و کالاهای قابل ورود از شاخص ترین اهداف اجرای این طرح است.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 09 اردیبهشت 1393 ساعت 10:25
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi