پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


ضرورت انتخاب افراد سالم برای تصدی مسئولیت های دفاتر پیشخوان دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
یکشنبه, 16 آذر 1393 ساعت 00:12

 tablo 003

معاون فرماندار بناب گفت: باید افراد سالم و خوشنام برای تصدی مسئولیت های دفاتر پیشخوان دولت در بناب انتخاب شوند.

به گزارش مهر، امین رفیعی شامگاه شنبه در جلسه هماهنگی ادارات خدمات رسان شهرستان بناب با رئیس، دبیر و بازرس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه دفاتر پیشخوان دولت بازوی توانمندی برای ادارات خدمات رسان دولتی هستند، ادامه داد: دفاتر پیشخوان دولت در صورت انجام صحیح و بدون نقص وظایف خود می توانند بازوی توانمندی برای ادارات خدمات رسان دولتی در جهت تکریم و رضایت مندی ارباب رجوع باشند.
وی با بیان این مطلب اظهارکرد: ادارات خدمات رسانی که حجم بالای مراجعات را دارند، می توانند برای تسریع و ارتقای کیفیت خدمات با برون سپاری و عقد قرارداد با دفاتر پیشخوان دولت میزان رضایت مندی ارباب رجوع و رضایت مندی مردم را افزایش دهند.
رفیعی همچنین افزود: باید با کالبدشکافی دقیق و رصد بموقع و بازرسی های مستمر مشکلات دفاتر پیشخوان دولت استخراج و با تدابیر مؤثر مرتفع شوند؛ چراکه این دفاتر با توجه به اینکه در ساعات غیراداری نیز فعال هستند، در صورت انجام صحیح و بدون نقص وظایف خود می توانند بازوی توانمندی برای ادارات خدمات رسان دولتی در جهت تکریم و رضایت مندی ارباب رجوع باشند.
معاون فرماندار بناب سپس آموزش صحیح و کامل کارکنان دفاتر پیشخوان دولت، راهنمایی مردم، سرعت عمل و شفافیت را از جمله مواردی خواند که برای ارتقای سطح خدمات این دفاتر ضروری است.
رفیعی از رئیس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت خواست با گزینش و انتخاب افراد سالم و خوشنام برای تصدی مسئولیت دفاتر پیشخوان دولت و با برخورد قاطع با دفاتر متخلف در جهت افزایش اعتماد مردم و ادارات خدمات رسان دولتی موجبات ارتقای جایگاه این دفاتر در جامعه را فراهم آورند.
در ادامه این جلسه و پس از استماع نظرات و مطالب رؤسای ادارات شهرستان بناب، مصطفی مصطفی زاده عسگری رئیس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت در استان آذربایجان شرقی از مطالب، پیشنهادات و انتقادات رؤسای ادارات خدمات رسان دولتی شهرستان بناب استقبال کرد و پاسخهای لازم را ارائه کرد.
عسگری سپس این جلسه را قدمی ارزنده در جهت هماهنگی انجمن با ادارات و رفع گام به گام موانع و مشکلات برشمرد و اذعان داشت: با تأکید و تدابیر کارگروه دفاتر پیشخوان دولت در استان و در رأس آن جدیت و همت کهندس پاکزاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و دیگر اعضای کارگروه برنامه های مدونی را برای نظارت مستمر بر عملکرد دفاتر و رتبه بندی آنها تبیین شده است.
رئیس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت آذربایجان شرقی در خاتمه سخنان خود تصریح کرد: یکی از تصمیمات کارگروه تشکیل تیم شهرستانی و محول کردن نظارت اولیه به خود شهرستان ها است.

 

 

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 16 آذر 1393 ساعت 00:16
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi