پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اطلاعیه شماره (74) کارت الکترونیکی مبادلات مرزنشینان/سرویس تجدید و ضرب الاجل تعیین وضعیت کارت های رسوبی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
سه شنبه, 11 اسفند 1394 ساعت 18:13

نظر به تمدید متعدد زمان تحویل کارتهای مرزنشینی به سازمانهای صنعت ، معدن ، تجارت استانها و باقیماندن بخشی از مشکلات اعم از اصلاح پرونده های ناقص و عدم ارسال پرونده در بعضی از استانها برای صدور کارت و همچنین سایر موارد ،اگر چه این تعداد پرونده و کارت به نسبت حجم عظیم کار ناچیز است لیکن تاثیرات منفی آن بازتاب گسترده داشته است و شکایات حاصل از آن به مسئولین عالی رتبه موجب ذهنیت بد در این خصوص گردیده است لذا با توجه به مصوبات قبلی و همچنین جلسه برگزار شده در روز دوشنبه مورخ 10/12/94 مراتب زیر را به اطلاع می رساند و تاکید می گردد روال اعلام شده و تاریخهای مربوطه به هیچ وجه تغییرپذیر نخواهد بود.

 


1-امکان زدن تیک تحویل کارت به مرزنشین از تاریخ 13/12/94 بسته خواهد شد لذا هیچ کارتی نباید در این خصوص در دفاتر وجود داشته باشد.
2-کلیه کارتهای رسوبی دفاتر که در سامانه ثبت شده است بایستی حداکثر تا تاریخ 15/12/94 تحویل سازمانهای صنعت ، معدن و تجارت در استانها گردد به منظور تشویق عزیزان با ارائه برگ صورتجلسه از طریق سامانه پشتیبانی(با موضوع کارت الکترونیک مرزنشین) به کانون کشوری و در تطبیق با سازمان صمت و سامانه به ازاء هر کارت مبلغ 1000 ریال به دفتر پرداخت خواهد شد.
3-در صورت تحویل کارت به مرزنشین حتما تیک تحویل را بزنند چرا که بعضا مشاهده شده کارت تحویل گردیده ولی تیک مربوطه زده نشده است که این امر باعث درج آمار مربوطه به نام دفتر شده است.


4-با توجه به جلسه فنی در همین خصوص تا روز یکشنبه مورخ 16/12/94 کلیه فایلهای مربوط به پرونده های ناقص بررسی و مشکلات مربوطه جهت رفع پیش بینی می گردد لذا انتظار دارد تا دفاتر نیز با تلاش بیشتر جهت رفع مشکل اقدام نمایند
5-تلفن 6129 بجز سامانه تیکتینگ جهت پاسخگوئی دفاتر آماده می باشند.
6-با راه اندازی سرویس جدید تجدید که به منظور رفع مشکل مرزنشینان محترم که تاکنون موفق به دریافت کارت خود نشده اند عملا امکان تقاضای تجدید صرفا برای این عزیزان وجود خواهد داشت مبلغ این سرویس برای عزیزان مرزنشین 70000 ریال و کمتر از نرخ خدمات تمدید دیده شده است که بجای تمدید تقاضای تجدید می کنند و با تکمیل آدرس کارت برای آنها تجدید و ارسال می گردد.
7-با توجه به اینکه مشاهده شده در اعلام عدم وصول کارت برای مرزنشینان به عنوان مفقودی یا المثنی عمل می شود با توجه به امکان ارائه سرویس تجدید در صورت مشاهده صدور کارت المثنی یا مفقودی برای این دسته مرزنشینان محترم معادل دو برابر نرخ مصوب خدمت، دفتر جریمه خواهد شد و در صورت تکرار برابر دستورالعمل کمیته بازرسی و نظارت برخورد خواهد شد.
8-در خصوص پرونده هائی که با توجه به اطلاعیه های متعدد تاکنون مرزنشینان مراجعه نکرده اند طبق مصوبه قبلی از تاریخ 15/12/94 این پرونده ها از کارتابل دفاتر خارج خواهد شد.
9-از تاریخ 20/12/94 در صورت عدم تعیین تکلیف کارتهای رسوبی به ازاء هر کارت معادل 30000 ریال از حساب دفتر کسر می گردد و سایر سرویسهای دفتر تا رفع مشکلات برقرار نخواهد گشت

 

 

روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت

 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi