پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اطلاعیه شماره (76) کارت الکترونیکی مبادلات مرزنشینان/بخشنامه در خصوص نحوه عملکرد در خصوص پرونده های ناقص و کارت های رسوبی مرزنشینی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
یکشنبه, 10 مرداد 1395 ساعت 13:11

روز پنجشنبه مورخ 7/5/95 سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خراسان رضوی میزبان مجموعه های مرتبط با حوزه مرزنشینی شامل اداره کل قوانین و مقررات سازمان توسعه تجارت ، شرکت تار و کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و نماینده انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان خراسان رضوی  بود .
در این جلسه که دفاتر پیشخوان خدمات دولت و نمایندگان تعاونیهای مرزنشینی نیز حضور داشتند از ساعت 10 صبح تا 16.30 به طول انجامید و با توجه به مباحث مطروحه موارد زیر به تصویب رسید.


1-مقرر گردید با توجه به مصوبه کارگروه مربوطه کلیه کارتهای رسوبی در دفاتر حداکثر تا پایان 20/5/95 به صورت پس کرایه به اتفاق صورتجلسه تنظیمی به شکل زیر برای کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور به آدرس تهران – خیابان ستارخان – خیابان پاتریس لومومبا کوچه یکم پلاک 2 ارسال گردد.
2-کلیه پرونده های ناقص در دفاتر قبل از سال 93 به بایگانی راکد سپرده خواهد شد و از کارتابل دفاتر خارج می گردد لیکن پرونده های جاری هرچه زودتر باید تکمیل و مراحل صدور کارت آن طی شود .

 


3-از تاریخ 30/5/95 به ازاء هرکارت رسوبی در دفتر با توجه به زمان اعلام شده مبلغ 100 هزار تومان جریمه درنظر گرفته شده است .
4-در صورت عدم تکمیل پرونده های جاری ( از سال 94 به بعد ) در صورت وصول شکایت به کانون یا اداره صمت استان به ازاء هر شکایت و تائید قصور دفتر مبلغ 500 هزار ریال می بایستی دفتر خاطی به مرزنشین بابت جبران خسارت پرداخت نماید. ( تلفن مرکز تماس کانون 02161912222 می باشد)
5-از تاریخ دوشنبه مورخ 11/5/95 نرخهای جدید مرزنشینی ملاک عمل بوده و می بایستی مورد عمل قرار گیرد که در سایت کانون درج می گردد. هر گونه اعمال نرخ خارج از مصوبات مشمول جرایم خواهد شد.
6-ادارات صمت استان و کمیته های بازرسی و نظارت انجمنهای صنفی استان مسئول نظارت بر حسن عملکرد دفاتر خواهند بود.
7-از زمان تحویل کارتهای مرزنشینی به شرکت پست و توزیع از طریق آن اداره محترم،  دفاتر مسئولیتی در خصوص تحویل کارت مرزنشینان محترم نبوده و می بایستی مرزنشینان محترم را به شرکت پست راهنمائی نمایند.
8-از تاریخ 30/5/95 کلیه مرزنشینان محترم که پرونده آنها مربوط به سنوات قبل از سال 93 می باشد می بایستی نسبت به تشکیل پرونده جدید با پرداخت هزینه و ارائه مدارک اقدام نمایند.
9-با هدف تسریع در امور مرزنشینان محترم در صورت عدم وصول کارت می توانند خدمات تجدید را انتخاب نموده تا ضمن تمدید کارت جدید برای آنها ارسال گردد.
10-همچنین مرزنشینانی که به هر دلیل موفق به تکمیل سوابق خود در سنوات قبل نشده اند می توانند از سرویس المثنی استفاده نمایند.
این مصوبه برای تمامی استانهای مرزنشینی لازم الاجرا می باشد و ضرورت دارد تا انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت هر استان نسبت به هماهنگی با کارگروه استان و اداره صمت اقدام نمایند.

 

روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت وبخش عمومی کشور

 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi