پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


فرارسیدن هفته وحدت مبارک باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
پنجشنبه, 25 آذر 1395 ساعت 11:25

اسلام به عنوان برترین و کامل ترین دین الهی برای نجات بشریت از گمراهی و جهالت و بهترین دستورالعمل زندگی، توسط آخرین پیامبر الهی حضرت رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم) به بشریت عرضه شد اما همواره دشمنان دین و اتحاد و وحدت برای رسیدن به اهداف پلید خود ، با بپا کردن انواع فتنه ها ، از آغاز نبوت پیامبر تا امروز قصد داشتند تا با ایجاد تفرقه بین مسلمین  و با استفاده از حربۀ فرقه گرایی ، از اشاعۀ اسلام محمدی جلوگیری نمایند.

وحدت و انسجام، اتفاق و اتحاد، همبستگی و همدلی مسلمانان، از ضروریات کلمه توحید و از تعالیم روح بخش اسلام و از اصول فرهنگ قرآن است. قرآن کریم یکی از عمده‌‏ترین و سازنده‌‏ترین اهداف رسالت نبی مکرم اسلام را تألیف قلوب و ایجاد انس و الفت و تفاهم به جای خصومت و دشمنی بیان می‏‌دارد.

وحدت که همواره مورد ملاحظه و دقت همه پیشوایان و بزرگان دین مبین  اسلام بوده و به حق نیاز جامعه اسلامی در تمام زمان ها به ویژه امروز است ضرورت دارد در اذهان احاد مسلمین از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.

امروز هر مسلمانی که خواهان عزت ، اقتدار و ایستادگی هم کیشان خود در مقابل مستکبران عالم است نباید از کوچکترین تلاشی در این جهت دریغ نماید.

در این مقطع زمانی که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم بین الملل با ایجاد گروه‌های تکفیری و داعش، تمام تلاش خود را  با سیاه نمایی، وارونه سازی و انحراف در مسیر مسلمانان از مسیر اسلام حقیقی  به کار گرفته، وظیفه و تعهد دلدادگان به اسلام به ویژه علما، صاحبان قلم  و رسانه ها سنگین تر از قبل است.

آنچه امروز در بین مسلمانان شیعه و سنی باید مورد تاکید و توجه قرار گیرد، وحدت کلمه و اصل قرار دادن آن در راستای تشکیل "امت واحده اسلامی" است ، پس باید همیشه هوشیار باشیم ودر حفظ وحدت اسلامی و همدلی و همکاری و مبارزه با دشمنان همدل و وحدت خود را حفظ کنیم.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 25 آذر 1395 ساعت 13:17
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi