پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


دفاتر پیشخوان دولت در آستانه بحران بیکاری +فیلم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 18:27

علی فلاح در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست با در نظر گرفتن مشکلات دفاتر پیشخوان دولت، موضوع آیین نامه ابلاغی معاونت پستی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات این وزارتخانه را بررسی مجدد کند.


دبیرکل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور با اشاره به اقدام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای صدور مجوزهای جدید، از توسعه ناگهانی تعداد دفاتر پیشخوان در کشور انتقاد کرد و گفت: این رویکرد دفاتر پیشخوان دولت را به علت محدود بودن خدمات و کاهش سطح درامدها، با بحران بیکاری روبرو می کند .
وی با بیان اینکه در آیین نامه جدید به سطوح مدیریتی و نظارتی دفاتر پیشخوان بی توجهی شده است صدور مجوز تاسیس تا سقف 5 هزار دفتر را مغایر با موضوع برون سپاری خدمات دولت توصیف کرد .

فلاح داشتن اعتبار مالی 50 میلیون تومان برای روستاها و شهرهای کوچک و 100 میلیون تومان برای تهران و شهرهای بزرگ را از شرایط ادامه فعالیت برای دفاتر پیشخوان دولت دانست و گفت : بدلیل ناتوانی مالی بسیاری از مدیران دفاتر، این رویکرد به بیکاری بیش از 70 درصد آنان می انجامد که مغایر با اصل 44 قانون اساسی است .
وی از اینکه آیین نامه جدید ابلاغی وزارت ارتباطات منافع دفاتر پیشخوان را تهدید می کند ابراز تاسف کرد و افزود : درحالی که به فاصله هر 500 متر یک دفتر پیشخوان فعالیت می کند پرداختن به موضوع توسعه کمی و ایجاد اشتغال در این حوزه نتیجه مثبتی به همراه ندارد .
فلاح تاکید کرد : ابلاغ آیین نامه جدید دفاتر پیشخوان دولت مزیت های نسبی خود را از دست می دهند و در مدل های کسب و کاری قادر به مدیریت نیستند.وی در پایان از یکسان شدن نرخ خدمات دفاتر پیشخوان دولت که به زودی در سراسر کشور اجرا می شود خبر داد.


 

Watch video!

منبع خبر:خبرگزاری صداوسیما

 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi