پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


توسعه تعاملات در دور جدید مدیریت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 12 خرداد 1397 ساعت 15:25

 

روز چهارشنبه مورخ 2/ 3 /97 نمایندگان کانون کشوری انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت با مهندس نعمتی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی دیدار کردند در این دیدار علی فلاح دبیرکل کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت با توجه به ضرورت تغییر و بهبود فرآیند تعاملات با شبکه دفاتر پیشخوان دولت زمینه های بهبود فرآیند ها از جمله واریز آنی کارمزد دفاتر پیشخوان دولت را مورد بحث و بررسی قرارداد و در مقابل مهندس نعمتی با توجه به توضیحات ارائه شده و شرایط جدید بازاردستورات لازم را در این خصوص صادر کردند. لازم به یادآوری است در دور جدید مذاکرات کانون با شرکت ملی پست، رویکرد مدیریت جدید شرکت پست بر اساس تعاملات کاری قرار گرفته است که این امر می تواند به عنوان یک نقطه مثبت نسبت به دوره قبلی مدیریت شرکت ملی پست مورد ارزیابی قرار گیرد .

فلاح در حاشیه این دیدار و درج مطالبی در پیام رسانها و انتقاد از این دیدار توسط بعضی از دوستان گفت ما هیچگاه باب مذاکره را با شرکت پست نخواهیم بست .

فلاح با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان و بهره مندی از این ماه پرخیر و برکت و معنوی گفت ما با حاکمیت بخش دولتی بر امور بخش خصوصی موافق نیستیم و این امر در سخنان اخیر مقام معظم رهبری در اجرای جدی اصل 44 قانون اساسی در بین مسئولین نظام نیز مورد تاکید قرار گرفت . وی گفت وقتی صحبت از مدیریت شبکه دفاتر پیشخوان دولت توسط پست می شود این امر مصداق تمایل به نقض اصل 44 است ولی همکاری در جهت بهبود فرآیندهای کاری و وضعیت کسب و کار دفاتر موضوعیست که در دوره های مختلف با شرکت پست  داشته ایم لذا این دو موضوع را باید از هم تفکیک کرد.

وی گفت شرح ماوقع در خصوص تغییر قانون دفاتر پیشخوان دولت و اقدامات بعضی از افراد که امروز از هیچ تلاشی برای نابودی این بخش با عناوین مختلف و اغراض شخصی داد سخن می زنند بر کسی پوشیده نیست و بزودی اتفاقات جدی رخ خواهد داد و قطعا با قاطعیت بیشتری نمایندگان انجمنهای کشور در این خصوص ورود خواهند کرد.

وی گفت تهمت ، افترا ، تشویش اذهان عمومی از مصادیق بی پایه و اساسی بود که طی این دو سال با بردباری نمایندگان انجمنهای صنفی کشور و حتی فراهم نمودن زمینه ورود این افراد برای بهبود وضعیت دفاتر داده شد ولی نتیجه آن مطلوب نبود از همین روی و با خواست اکثریت نمایندگان انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت در کشور که با حضور خود مراتب را به اطلاع مسئولین محترم وزارت  ارتباطات رساندند مسیر مذاکرات جدی آغاز شده و دنبال می شود که از این منظر به ابلاغ اعمال نرخ خدمات به استانها توسط ریاست محترم سازمان تنظیم مقررات می توان اشاره نمود. وی همچنین از ابلاغ نرخ خدمات باقیمانده و صدور مجوز واگذاری خدمات آماده شده در کانون در تعامل با دستگاههای بخش خصوصی و دولتی تا 15 رو آینده خبر داد.

سخنگوی کانون در این خصوص گفت برنامه ریزی منظمی با حضور دستیار محترم وزیر ارتباطات و معاون محترم پستی سازمان تنظیم صورت گرفته و امیدواریم  این مذاکرات خروجی داشته باشد فلاح گفت اقدامات انجام شده با محوریت نقطه نظرات اکثریت انجمنهای صنفی استانی در کانون به انجام رسیده و محور مذاکرات بر اساس خط مشی های تعیین شده جلو خواهد رفت فلاح گفت مسائلی مانند اصلاح آئین نامه ابلاغی دولت و اصول حاکم و همچنین نقش و جایگاه انجمنهای صنفی به عنوان محوری ترین مسائل پیش روی مذاکرات مد نظر است که با دقت و بدور از هرگونه تعارف از سوی نمایندگان انجمنهای صنفی کشور دنبال خواهد شد.

وی از دفاتر پیشخوان دولت خواست با دقت و درایت در انتخاب نمایندگان خود در انجمنهای صنفی زمینه استفاده نامطلوب از عناوین این تشکلها را فراهم ننمایند وی گفت عقب نشستن بزرگان و افراد صاحب فکر منجر خواهد شد تا در پایان دود رفتارهای غیرکارشناسی و اقدامات بدون مطالعه به چشم دفاتری برود که سرمایه و زندگی خود را صرف خدمت به مردم در این حوزه تخصصی نموده اند .

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی


آخرین بروز رسانی در شنبه, 12 خرداد 1397 ساعت 15:30
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi