پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


جلسه آئين نامه كميته نظارت بر تخلفات دفاتر پيشخوان دولت برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 13:39

 

در جلسه روز سه‌شنبه مورخ 97/08/15 کمیته تخصصی کمیسیون تنظیم مقررات نسخه آئین‌نامه (P52) شرایط و ضوابط اعمال مقررات و داوری به موارد نقض تعهدات (تخلفات) دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی نهایی گردید.

روز سه‌شنبه مورخ 97/08/15 کمیته تخصصی کمیسیون تنظیم مقررات با حضور نمایندگان کانون انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور تشکیل و پس از چندجلسه بالاخره این آئین‌نامه تکمیل گردید.

اگرچه فضای برخورد با تخلفات در آئین‌نامه مذکور براساس دسته‌بندی تخلفات و با توجه به انتقال نقطه نظرات کارشناسی و با هدف حفظ حریم دفاتری که عملکرد مثبت دارند در برابر دفاتر متخلف حاشیه امنیتی برای ارائه‌کنندگان خدمات در این حوزه فراهم می‌کند ولی لازمه اعمال این سطح‌بندی تقویت و اصلاح نرخ خدمات و بهبود وضعیت کسب و کار دفاتر در این راستا از جمله فعالیت دفاتر موازی با توجه به مفاد قانونی می‌باشد تا تناسب لازم بین میزان جرایم و فعالیت دفاتر دیده شود.

از همین روی تهدید دیگری که تلاش شد تا با نظر اعضای محترم کمیته به حداقل برسد، پیش‌بینی اعمال سلایق مدیران مناطق در برخورد با دفاتر و مرجع رسیدگی بالادستی این حوزه بود.

در کلیات این آئین‌نامه که می‌بایستی در انطباق با سایر آئین‌نامه‌های پیش‌بینی شده به یک سند واحد تبدیل شود سطح تخلفات، جرایم مشخص و امتیاز منفی در خصوص هر تخلف نیازمند عملیاتی شدن و بازخوردهای مربوطه خواهد بود.

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 13:45
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi