پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


دفاتر موازی پیشخوان دولت نباید ایجاد شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 18 آذر 1397 ساعت 11:24

شهرام حی شاد گفت: طبق قانون نباید دفاتر موازی پیشخوان دولت در کشور ایجاد شود بلکه تمامی خدمات مبتنی بر سیستم های الکترونیکی و قابل واگذاری باید توسط دفاتر پیشخوان دولت ارائه شود.

مدیرکل نظارت برخدمات پستی و دفاتر پیشخو ان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: هم اکنون با مجوز برخی از دستگاه ها دفاتر موازی پیشخوان دولت در کشور راه اندازی و مشغول خدمات دهی به مردم هستند.

وی همچنین اظهارداشت: مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در حال پیگیری و رایزنی هستند تا دیگر پروانه موازی از سوی دستگاه های مشابه در کشور مانند نیروی انتظامی (پلیس +۱۰)، تامین اجتماعی، شهرداری ها و غیره صادر نشود و تمامی صدور پروانه ها طبق قانون از مسیر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صورت گیرد.

مدیرکل نظارت برخدمات پستی و دفاتر پیشخو ان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی همچنین در خصوص لغو پروانه ۵۰۰ دفتر پیشخوان دولت به رادیو اقتصاد گفت: مسئولیت مدیریت و ساماندهی این دفاتر به سازمان مزبور محول شده است.

وی افزود: پایشی که در خصوص فعالیت دفاتر پیشخوان دولت به عمل آمد و در بازدیدها و کنترل های میدانی و سیستمی مشخص شد متاسفانه تعدادی از صاحبان پروانه در راستای تاسیس دفتر و ارائه خدمات به مردم هیچ اقدام موثری نکرده اند مضاف بر این مهلت تمدید بسیاری از این پروانه ها اتمام یافته بود به همین دلیل برای ساماندهی دفاتر مدنظر پروانه این دسته افراد دوباره تمدید نخواهد شد.

وی در ادامه یادآور شد: پروانه فعالیت دفاتر پیشخوان دولت از سال ۱۳۸۹ بوسیله سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صادر می شود.

 

منبع: رادیو اقتصاد

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 18 آذر 1397 ساعت 11:45
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi