خبر

پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


حضور کانون انجمن های صنفی دفاترپیشخوان خدمات دولت در مراسم چهارمین دهه انقلاب اسلامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 15:03

در مراسم امسال که علی رغم هوای سرد و بارندگی، مردم پرشور برای حمایت از انقلاب خودشان حضور پیدا کرده بودند؛ حال و هوای غرفه پیشخوان هم حال و هوای دیگری بود. دوستان زیادی زحمت کشیدند تا شبکه دفاتر پیشخوان دولت هم بتواند نقش خودش را ایفا کند از آقای مهدی فرجی که تا ساعت 3 شب برای آماده سازی مکان و امکانات تلاش کردند و آقای یوسفی و کشتانی که از غروب تا صبح برای حفظ و نگهداری غرفه تلاش کردند و امکانات لازم را برای یک روز حضور در جمع سایر اقشار جامعه فراهم کرده بودند.

 

...

نقش روابط عمومی هم در جای خودش مثال زدنی بود، پیش بینی مسابقه و دادن جایزه، معرفی خدمات دفاتر پیشخوان دولت و پاسخگویی به مراجعه کنندگان در این رابطه، جالب زمانی بود که دختر کوچک و با استعداد عزیزمان سرکار خانم حنانه خلفی که حافظ کل قرآن بود بالای استیج رفت و به سوالات مختلف حاضرین پاسخ می داد و در خاتمه هم زیارت خاصه امام رضا(ع) را به اتفاق جمعیت خواند.

حضور مسئولین در غرفه فرصتی بود برای طرح موضوعات و مشکلات دفاتر و البته روابط عمومی کار قشنگ دیگری را هم پیش بینی کرده بود و آن هم یادواره ای از زحمات عزیزان در گذشته بود از قراردادن عکس مرحوم آقای جبه داری عزیز که هر سال بچه های دفاتر را حمایت می کرد و حضور داشت که خداوند رحمتش کند تا عکس آقای بیدی که با تیم بچه های بسیج در غرفه حضور پیدا می کردند.

اما در کنار این همه حضور افرادی مانند خانم تهرانی و آقای بیات از دیگر همکاران دفاتر در غرفه ها و تلاش ایشان برای نشان دادن گوشه ای از زحمات دفاتر در سال های گذشته بود.

علی فلاح دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت هم از ساعات ابتدایی برگزاری این مراسم در غرفه حضور داشت و به مراجعین پاسخ می داد.

فلاح در مصاحبه ای با خبرنگار واحد مرکزی خبر که در غرفه حضور پیدا کرده بود گفت: جامعه دفاتر پیشخوان خدمات دولت بعنوان بخش کاملا خصوصی با سرمایه گذاری بزرگ خود امروز به پلی بین مردم و دولت تبدیل شده اند و زمینه ارائه خدمات آسان و روان را به مردم فراهم نموده اند وی با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت: انجمن ها و دفاتر در سراسر کشور نیز در این مراسم حضوری فعالی و پرشور دارند.

به هرصورت باید به همه عزیزانی که برای برگزاری این روز تلاش کردند و به انجمن ها و دفاتری که در این مراسم حضور پیدا کردند خسته نباشید گفت و خوشحال بود که غرفه پیشخوان دولت توانست امسال هم در کنار بقیه سازمان ها و نهادها میزبانی مردم را انجام داده و نقش کوچکی در این فرآیند داشته باشد.

حضور و یاری همکاران در برپایی و اداره غرفه

...

...

حضور جناب آقای دکتر فلاح دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت در محل غرفه

...

...

...

...

...

حضور پرشور مردم و استقبال از غرفه دفاتر پیشخوان دولت

...

...

...

...

پاسخگویی به مراجعین

...

شرکت مردم در مسابقه و بیان نظرات در قالب نظرسنجی

...

به یاد همکار و یار عزیزمان مرحوم جناب آقای جبه داری

...

...

...

...

تلاوت قرآن و پاسخگویی به سوالات مردم توسط حافظ کل قرآن سرکار خانم حنانه خلفی

...

...

...

 

در ادامه شاهد تصاویری از فعالیت های ارزشمند همکاران در سال های گذشته خواهید بود

...

...

...

...

...

...

...


 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 16:33
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi