پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبرآقای فلاح: فعالیتهای دفاتر پیشخوان در راستای اهداف دولت الکترونیک است... مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط f.choobineh   
چهارشنبه, 08 آبان 1398 ساعت 10:27

دبیر کل کانون پیشخوان دولت در گردهمایی دفاتر پیشخوان استان قم با تشریح فعالیت‌های دفاتر گفت: فعالیت‌های این دفاتر در راستای اهداف دولت الکترونیک است.

 

به گزارش روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت، دکتر علی فلاح در گردهمایی مدیران فناوری اطلاعات، برنامه و بودجه و سازمان تنظیم مقررات منطقه مرکزی و دفاتر پیشخوان استان قم در مورد فعالیت دفاتر پیشخوان دولت اظهار کرد: دفاتر پیشخوان در بخش خصوصی فعالیت می‌کنند و تاکنون برای پیشبرد فعالیت این دفاتر از هیچ کمک دولتی استفاده نشده است.

 

 

وی افزود: خوشبختانه امروز ساختاری ایجاد شده که 16 هزار دفتر پیشخوان در سراسر کشور فعالیت می‌کنند و به مردم خدمات می‌دهند. دبیرکل کانون پیشخوان دولت ادامه داد: توسعه خدمات ما با رشد حدود 135 درصدی از سال 92 تا امروز همراه بوده و به طور متوسط در هر شهرستان پنج دفتر و در هر روستا یک دفتر پیشخوان دولت فعال هستند.

فلاح با تاکید بر ضرورت رقابت‌های سالم بین بخش‌های دولتی و غیردولتی گفت: باید به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و توسعه فعالیت‌های این بخش در کشور توجه شود. دبیرکل کانون پیشخوان دولت با تاکید بر به روز بودن دفاتر پیشخوان دولت عنوان کرد: ما به صورت بسته عمل نخواهیم کرد و سعی می‌کنیم خود را به تکنولوژی روز در راستای اهداف دولت الکترونیک مجهز کنیم و در این راه مسئولان زیادی به ما کمک کردند و باید رفاقت جایگزین رقابت بخش دولتی شود.

وی اضافه کرد: ما به دنبال کیفی سازی خدمات دفاتر پیشخوان هستیم و تلاش می‌کنیم در این راستا گام‌های مثبتی برداریم. وی با تاکید بر توانمندی‌های درگاه پیشخوان و زیر ساخت‌های ایجاد شده مشکلات تحقق این امر را بسیار سخت و طاقت فرسا توصیف کرد. وی از اعضای کارگروه استان قم دعوت کرد تا از نزدیک از توانمندی‌ها و زیر ساخت‌های درگاه پیشخوان در اولین فرصت بازدید نمایند.

در ادامه آقای عباس رفیعی، رییس انجمن صنفی استان قم، مشکلات حوزه دفاتر پیشخوان دولت را مطرح کرد. وی با اشاره به معایب آیین نامه جدید صادر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات، خواستار اصلاح ایرادات این آیین نامه شد و به اجرا نشدن آیین نامه و تصویب نامه‌هایی که به نفع دفاتر بوده است اعتراض نمود. همچنین مهندس باقری منش، مدیر کل پست استان قم ضمن یادآوری تجربه همکاری‌هایی که با دفاتر پیشخوان از سال‌های گذشته داشته دفاتر پیشخوان دولت را به عنوان مامنی مناسب برای پیشبرد اهداف دستگاه‌های دولتی و خصوصی و بازوی قوی برای همکاری دانست.

مهندس موسوی مدیرکل سازمان برنامه و بودجه استان قم هم ضمن تشکر از حضور شرکت‌کنندگان و انجمن صنفی به خاطر برگزاری این گردهمایی به نکاتی که در بازدید سرزده از دفاتر پیشخوان برخورده بود اشاره کرد. ا