پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


بیش از یکصد هزار کارت الکترونیکی مبادلات مرزی برای مرزنشینان صادر شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
یکشنبه, 08 اردیبهشت 1392 ساعت 11:50

 esmaeili

مشاور قائم مقام اجرایی وزیر صنعت، معدن و تجارت از صدور بیش از یکصد هزار کارت الکترونیکی مبادلات مرزی برای مرزنشینان کشور خبر داد.  

به گزارش ایرنا، جواد اسماعیلی امروز یکشنبه در نشست بررسی روند صدور کارت مبادلات مرزی استان گیلان اظهار کرد: این کارت ها از طریق دفاتر خدمات پیشخوان خدمات دولتی در حال صدور بوده و به متقاضیان سراسر کشور تحویل می شود.

 

وی با اشاره به مزیت کارت های الکترونیکی مرزنشینان افزود: این کارت ها به دلیل اتصال به سامانه جامع و به روز، توانایی اعلام آمار واردات انجام شده از سوی مرزنشینان در هر لحظه و به روز بودن آمار صادرات کالاها توسط آنان را دارد.
مشاور قائم مقام اجرایی وزیر صنعت، معدن و تجارت افزایش میزان ارز اختصاص یافته به مرزنشینان را از دیگر مزایای کارت های الکترونیکی عنوان کرد.
اسماعیلی ادامه داد: با اجرای این طرح و راه اندازی سامانه مربوط به آن، تمامی دستگاه های اجرایی و وزارتخانه های ذیربط می توانند از اطلاعات و خدمات آن استفاده کنند.
معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان نیز در ادامه این نشست از فراهم سازی مقدمات صدور کارت الکترونیکی مرزنشینان در استان خبر داد و گفت: به همین منظور جلسه کمیته مبادلات ارزی استان با حضور اعضای ذیربط در شهرستان آستارا برگزار شده است.
منوچهر صدفی افزود: در همین راستا 30 دفتر پیشخوان خدمات دولتی در استان، ثبت نام از متقاضیان دریافت کارت الکترونیکی مرزنشینان را انجام می دهند.
وی تصریح کرد: تاکنون 11 هزار خانوار برای دریافت کارت های مذکور در استان ثبت نام کرده اند.
معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از تمامی مرزنشینان استان خواست در اسرع وقت با مراجعه به فرمانداری ها، بخشداری ها و دفاتر پیشخوان خدمات دولتی نسبت به ثبت نام برای دریافت این کارت اقدام کنند.
به گفته صدفی؛ پس از اتمام مهلت ثبت نام برای دریافت کارت الکترونیکی مرزنشینان که تا پایان اردیبهشت ماه امسال می باشد، تمامی خدمات قابل ارائه به مرزنشینان از طریق کارت های مذکور انجام می شود.

به گزارش ایرنا، 17 تعاونی مرزنشینی با بیش از 270 هزار نفر عضو در استان گیلان وجود دارد.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 08 اردیبهشت 1392 ساعت 12:12
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi