پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اطلاعیه شماره (20) کارت الکترونیکی مبادلات مرزنشینان/ دفاتر تمام پرونده‌هاي باقيمانده تا 31 ارديبهشت را تکميل نمایند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1392 ساعت 09:05

 acc tpo-20

با توجه به تماسهاي مکرر دفاتر مبنی بر تمدید طرح مرزنشینی به اطلاع می‌رساند، نظر به ابلاغيه وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ پايان طرح کارت مرزنشيني 31 ارديبهشت ماه بوده و مهلت مذکور تمدید نمی‌گردد.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، پيش بيني صورت گرفته در شبکه و ظرفيت‌هاي انجام شده براي ثبت 30000 پرونده به صورت روزانه مي‌باشد لذا ضرورت دارد دفاتر با گرفتن کمک از دفاتر همجوار، مراکز استاني و رؤساي انجمن‌هاي صنفي تمام تلاش خود را براي رساندن اين ظرفيت اعمال نمايند.
لازم به تذکر است با توجه به اينکه وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال آماده سازي 82 خدمت جديد براي دفاتر پيشخوان مي‌باشد؛ در صورت عدم تحقق ثبت اطلاعات در شبکه عظیم 16000 دفتر پیشخوان، این خدمات به دفاتر ورود نخواهد کرد.
در همین خصوص رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت خاطر نشان کرد: خدمات 82گانه، مربوط به دفاتر کل کشور اعم از شهری و روستایی می‌باشد فلذا دفاتر باید با همدلی و هماهنگی نسبت به این امر مهم اهتمام ورزند تا استانداردهای شبکه برای پذیرش خدمات جدید فراهم گردد. بدیهی است کارگروه راهبری ریاست جمهوری نیز در حال بررسی نحوه عملکرد دفاتر و کیفیت ارائه خدمات در این مقطع می‌باشد، بی شک در انگیزه مسؤولان برای واگذاری خدمات جدید این امر تأثیر گذار خواهد بود.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 26 اردیبهشت 1392 ساعت 09:25
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi