پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اطلاعیه شماره (23) کارت الکترونیکی مبادلات مرزنشینان/ دفاتر پرونده‌های جدید را تا تکمیل پرونده‌های قبلی، ثبت اولیه نکنند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
دوشنبه, 30 اردیبهشت 1392 ساعت 15:04

 acc tpo-23

دفاتر تا زمان تکمیل پرونده‌های قبلی از ثبت اولیه پرونده‌های جدید خودداری نمایند.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، نظر به حساسیت موضوع کارت مرزنشینی و ضرورت نهایی شدن پرونده‌های ثبت اولیه تا فردا سه شنبه مورخ 92/2/31 ؛ ضرورت دارد تا دفاتر نسبت به تکمیل پرونده‌های ثبت اولیه شده اقدام نمایند.
لازم به ذکر است تحقق ثبت نهایی پرونده‌های اولیه منجر به ورود 82 خدمت جدید و تداوم دریافت پرونده مرزنشینی خواهد شد لذا ضرورت دارد دفاتر ضمن دریافت پرونده‌های جدید، تمام وقت و انرژی خود را صرف نهایی نمودن ثبت  اطلاعات مرزنشینی نمایند.
در همین راستا رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: فشار بسیار زیادی در این خصوص بر روی شبکه دفاتر پیشخوان و کانون کشوری وجود دارد فلذا ضرورت همدلی و نگاه مسؤولانه به این مطلب و توزیع به موقع کارت‌های مرزنشینی، طی چند روز آینده مورد انتظار است لذا در این خصوص موارد زیر به دفاتر توصیه می‌گردد:


1 - دفاتر با افزایش ساعت کاری خود نسبت به افزایش ثبت پرونده‌های ثبت اولیه (ثبت نهایی) اقدام نمایند.
2 - با فراخوان دانشجویانی که دارای لپ‌تاپ می‌باشند، نسبت به افزایش تعداد اپراتورهای خود برای به صفر رساندن پرونده‌های ثبت اولیه اقدام نمایند.
3 - با واگذاری پرونده‌ها به دفاتر همجوار، نسبت به توزیع متناسب با هماهنگی واستفاده از user خود صرفا در شبکه دفاتر پیشخوان دولت اقدام نمایند.
4 - نسبت به دریافت کارت‌های مرزنشینی ارسال شده و رساندن آن به مرزنشینان اقدام عاجل به عمل آورند و رسید مربوطه را از طریق انجمن‌های صنفی به کانون عودت نمایند.
لازم به ذکر است در صورتی که شبکه دفاتر پیشخوان دولت نتواند طی زمان باقیمانده پرونده‌های موجود را به صفر برساند، 82 سرویس تعریف شده برای دفاتر که بصورت دائمی خواهد بود متوقف خواهد شد لذا ضرورت دارد تا دفاتر با همدلی و درک موقعیت حساس کنونی تمام همت خود را در این خصوص مبذول نمایند. در همین راستا تیم پشتیبانی در کانون کشوری آمادگی هرگونه هماهنگی و همکاری با دفاتر عزیز را دارد.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 30 اردیبهشت 1392 ساعت 15:33
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi