پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

خبراطلاعیه شماره (24) کارت الکترونیکی مبادلات مرزنشینان/ تمدید 5 روزه تکمیل پرونده‌های باقیمانده مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بدیهی   
سه شنبه, 31 اردیبهشت 1392 ساعت 09:49

 acc tpo-24

با توجه به پیگیری‌های جدی کانون کشوری و در راستای درخواست دفاتر کشور مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام کارت مرزنشینی؛ مسؤولان وزارت صنعت، معدن و تجارت تنها با پنج روز تمدید زمان تکمیل پرونده‌های باقیمانده موافقت کردند.

رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت ضمن تشکر از دفاتر که با همدلی و جدیت مسؤولیت‌های محوله را به انجام می‌رسانند، گفت: دفاتر باید این پنج روز را مغتنم بشمرند و نسبت به تکمیل و نهایی سازی پرونده‌های موجود و صفر نمودن آن اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، فلاح ادامه داد: این مهلت در این فاز به هیچ وجه تمدید نخواهد شد لذا مجددا تأکید می‌گردد دفاتر پرونده‌های جدید را نگهداری و تنها نسبت به تکمیل پرونده‌های ثبت اولیه اقدام کنند.
وی افزود: در تلاشیم تا مسؤولان را به تداوم دریافت پرونده متقاعد سازیم اما همه چیز موکول به نهایی شدن پرونده‌های موجود نزد دفاتر شده است.
رییس کانون کشوری تصریح کرد: مطمئنیم دفاتر تمام همت خود را به کار خواهند برد تا در این زمینه روسفید شویم و بتوانیم زمینه ورود 82 خدمت جدید را به دفاتر فراهم کنیم و در این امر، عملکرد دفاتر مورد توجه وزارتخانه می‌باشد.
عضو کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان دولت تأکید کرد: این نوع فعالیت که در برگیرنده زنجیره تأمین خدمات است در صورتی پاسخگوست که همه مراحل آن درست انجام شود و خوشبختانه خدمت مرزنشینی باعث شد تا ضعف‌های سیستم را بهتر شناسایی کنیم و نسبت به رفع آن اقدام نماییم لذا تا آخرین مرحله، انتظار این است که دفاتر امور را با حساسیت پیگیری کنند و به این ترتیب به یک اقتصاد پایدار توجه کنند تا یک اقتصاد مقطعی و گذرا.
فلاح همچنین یادآوری کرد در حال حاضر روزانه 45 هزار کارت به استانها ارسال می‌شود که دفاتر باید نسبت به رساندن آن به مرزنشینان محترم اهتمام ورزند.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 31 اردیبهشت 1392 ساعت 10:00
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi