پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


ثبت‌نام مسكن مهر و راه‌اندازي خودپردازهاي ويژه دردفاترپيشخوان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 10 مهر 1390 ساعت 20:43

 

 بااعلام آغازدريافت ماليات مشاغل وخودرو در دفاترپيشخوان

رييس كانون دفاترپيشخوان خدمات دولت خبرداد:  ثبت‌نام مسكن مهر و راه‌اندازي خودپردازهاي ويژه دردفاترپيشخوان

رييس كانون دفاتر پيشخوان خدمات دولت با اشاره به آغاز دريافت ماليات مشاغل و خودرو در دفاتر پيشخوان دولت، گفت: اين طرح از هفته‌ آينده به صورت آزمايشي در دو استان تهران و آذربايجان شرقي آغاز مي‌شود.

 

به گزارش روابط عمومي کانون دفاتر پيشخوان دولت به نقل از ايسنا، علي فلاح حقيقي در گردهمايي انجمن‌هاي استاني دفاتر پيشخوان خدمات دولت در مورد تحقق دولت الكترونيك و اهداف اصل 44 قانون اساسي، گفت: طي دو ماه گذشته معاونت توسعه و مديريت سرمايه‌ انساني رياست جمهوري تفاهم نامه‌اي را با سازمان امور مالياتي نهايي كرد كه بر اساس آن از هفته آتي خدمات دريافت ماليات مشاغل و خودرو در دو استان تهران و آذربايجان شرقي به صورت آزمايشي ارايه مي‌شود.

وي با اشاره به انعقاد تفاهم نامه‌اي ميان مسئولان مسكن مهر براي ثبت‌نام مسكن مهر از طريق دفاتر پيشخوان گفت: اين تفاهم‌نامه نهايي شده و در حال حاضر دفاتر پيشخوان در حال انجام امور فني براي ثبت‌نام مسكن مهر از طريق اين دفاتر هستند.

 به گفته مهندس فلاح، دفاتر خدمات ثبت احوال در حوزه‌ دفاتر پيشخوان فعال شده است و همچنين بيمه خدمات درماني از طريق دفاتر ارايه مي‌شود.

رييس كانون دفاتر پيشخوان خدمات دولت افزود: كميت دفاتر متناسب با خدمات واگذار شده نيست؛ به گونه‌اي كه اين‌گونه فعاليت‌ها اقتصاد دفاتر را تأمين نمي‌كند و بر اين اساس با انجام اقدامات زيرساختي و پيگيري‌هاي صورت گرفته در تلاش هستيم تا اين تضاد و شكاف را برطرف كنيم.

وي همچنين با اعلام خبر راه‌اندازي خودپردازهاي مخصوص دفاتر پيشخوان (ATM) گفت: از هفته آينده خودپردازهاي مخصوص در دفاتر پيشخوان دولت نصب و آغاز به كار خواهند كرد كه اين ATMها وظيفه ارايه خدمات الكترونيكي به شهروندان را دارند.

فلاح همچنين با بيان اينكه بحث تجميع پرداخت قبوض به زودي بر روي پرتال دفاتر پيشخوان دولت نصب مي‌شود، گفت: درصدد آن هستيم كه افرادي كه توانايي استفاده از ساير راه‌هاي پرداخت قبوض از جمله عابربانك‌ها و غيره را ندارند با مراجعه به دفاتر پيشخوان، قبوض خود را پرداخت كنند.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 12 مهر 1390 ساعت 13:55
 

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi