پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
مصوبه جدید تامین اجتماعی که موضوع ماده 38 را برای دفاتر در اپراتورها تسهیل میکند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 11:04

...

 

 

دانلود فایل مصوبه

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 28 اسفند 1397 ساعت 11:24
 
فروش کالا از طریق عکس‌های جستجو شده در گوگل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
پنجشنبه, 16 اسفند 1397 ساعت 13:22

 

گوگل با تقلید از برخی قابلیت‌های اینستاگرام و پینترست قصد دارد خرید کالا را از طریق عکس‌ها و تصاویر جستجو شده ممکن کند.

به گزارش روابط عمومي کانون سراسري پيشخوان دولت به نقل از انگجت، این شرکت در حال آزمایش سرویس تازه ای است که برخی تصاویر با قابلیت خرید اقلام به نمایش درآمده شده در آنها را نیز در بخش جستجوگر عکس‌های خود به نمایش در می‌آورد.

به عنوان مثال اگر در بخش جستجوی عکس گوگل به دنبال تصویری از یک میز تحریر مناسب بگردید، ممکن است عکسی از یک یا چند میز با قابلیت خرید نیز برای شما در قالب آگهی نمایش داده شود. البته قرار نیست تمام نتایج جستجوی عکس در گوگل بدین شکل در آیند.

این خدمات فعلاً تنها برای تعداد بسیار اندکی از کاربران جستجوگر عکس گوگل فعال شده است. از سوی دیگر اقلام در دسترس برای خرید نیز فعلاً محدود به برخی لوازم منزل و آثار هنری هستند. گوگل هنوز برای توسعه یا عدم توسعه ارائه این خدمات تصمیمی نگرفته و این امر به میزان استقبال از آن بستگی دارد.


روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 16 اسفند 1397 ساعت 13:29
 
فضای مجازی همواره نفوذپذیر است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
پنجشنبه, 16 اسفند 1397 ساعت 13:13

 


فضای مجازی همواره نفوذپذیر است
یک کارشناس فضای مجازی این فضا را همواره نفوذ پذیر توصیف کرد.
داود گودرزی گفت: باید دانست که ناآگاهی در تمام زمینه ها از جمله فضای مجازی به خودی خود یک تهدید است.
وی افزود: مردم حق دارند مطالبه کنند که چرا پیش از ورود شبکه های اجتماعی به کشور آگاهی های لازم در این زمینه آموزش داده نشده است.
گودرزی با بیان اینکه شبکه اجتماعی از یک نشست دورهمی و گفتگوهای روزمره تا ارتباطات گسترده در فضای مجازی را به صورت کلی شامل می شود گفت: اکنون شبکه های اجتماعی بین سازمان ها و حتی فضای اداری و افراد مختلف جامعه فعال است که به صورت دو سویه مخاطبان در آن مشارکت می کنند.
وی درباره مزایای شبکه های اجتماعی افزود: این شبکه ها رایگان است تا کاربران بیشتری داشته باشند، سهولت دسترسی و اشتراک منابع اطلاعات از دیگر مزایای این شبکه هاست، همچنین دسترسی به آنها آسان است و با نصب یک نرم افزار به سرعت امکان پذیر است.

این کارشناس فضای مجازی یادآور شد: داده ها در شبکه های مجازی از سطح بومی به سطح بین المللی منتقل شده است و در این شرایط هیچ کنترلی بر اطلاعات خودمان نخواهیم داشت و بعنوان مثال نرم افزار ios به تازگی نرم افزارهای ایرانی را بلاک کرد که کاری از دست کاربران ایرانی در این زمینه بر نمی آید.
این کارشناس با اشاره به اینکه نگرانی ما در زمینه اتوماسیون های اداری و بر هم زدن آنهاست گفت: داده های بومی ما از این طریق به گستره بین المللی وارد می شود.
گودرزی با تأکید بر اینکه در جهان کنونی اطلاعات بیشتر، قدرت بیشتر بهمراه دارد افزود: رایگان بودن دسترسی به شبکه های اجتماعی به منظور افزایش کاربران و در نتیجه افزایش داده ها و دسترسی به اطلاعات بیشتر پس از پردازش داده هاست .
وی ادامه داد: فضای اشتراک گذاری وسیعی از ویدئو، عکس و متن در اختیار کاربران است که این امکان را برای دسترسی به داده های بیشتر، اطلاعات بیشتر و تشکیل بانکهای اطلاعاتی بسیار گسترده فراهم آورده است.
گودرزی گفت: مؤسس تلگرام (پاول دورف) یک فرد روسی است که در این کشور اجازه فعالیت نیافت و به انگلستان رفت و دفتری در کاخ ملکه به او دادند.
وی افزود:دفتر اصلی تلگرام ساختمان 11 طبقه ای در مونیخ است اما اطلاعات این شبکه گسترده در اختیار یک شرکت در ایالت تاکوئیلای آمریکاست که پهبادهای جاسوسی را مدیریت می کند.

 
مراسم گرامیداشت روز زن و تولد حضرت فاطمه (س) در کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت با حضور جناب آقای دکترفلاح، جناب آقای حاج صادقی، جمعی از مدیران و بانوان گرامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 11 اسفند 1397 ساعت 01:02

...

...

آخرین بروز رسانی در شنبه, 11 اسفند 1397 ساعت 01:25
 
اطلاعیه مکاتبات انجام شده در خصوص افزایش نرخ تعرفه ها مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 07 اسفند 1397 ساعت 17:27

...

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 07 اسفند 1397 ساعت 17:36
 
نامه کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت به جناب آقای دکتر قاضی پور در خصوص واگذاری خدمات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 07 اسفند 1397 ساعت 16:48

...

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 08 اسفند 1397 ساعت 21:51
 
آزادی اندیشه، زیربنای پیشرفت است- روزنامه دنیای اقتصاد- شماره 4554 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 05 اسفند 1397 ساعت 08:00

 

حسن روحانی رئیس‌جمهور آزادی اندیشه را اولین زیربنا برای پیشرفت در عرصه‌های مختلف علمی، اجتماعی و سیاسی دانست و اظهار کرد: معتقدیم پیشرفت در علم و فناوری در سایه آزادی اندیشه و محیط مناسب انجام می‌گیرد و دولت، حکومت و نظام موظف هستند این زیرساخت را فراهم سازند. روحانی روزگذشته در جمع مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآفرین با تاکید بر ضرورت وجود ارتباط سهل با دنیا، تصریح کرد: آمریکا زمانی با جذب متخصصان دنیا پیشرفت کرد که دورش دیوار نکشیده بود و هر کشوری دور خود دیوار بکشد نابود می‌شود و پیشرفت نمی‌کند؛ بنابراین باید بتوانیم با متفکرین و دانشمندان کشورهای مختلف و همسایه رابطه نزدیک داشته باشیم.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 05 اسفند 1397 ساعت 08:17
 
مجموعه دستورالعمل های ابلاغی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 13:20

 

جهت دانلود فایل مجموعه دستورالعمل های ابلاغی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی روی کلمه دانلود کلیک نمایید.

 


روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 13:31
 
حضور کانون انجمن های صنفی دفاترپیشخوان خدمات دولت در مراسم چهارمین دهه انقلاب اسلامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 15:03

در مراسم امسال که علی رغم هوای سرد و بارندگی، مردم پرشور برای حمایت از انقلاب خودشان حضور پیدا کرده بودند؛ حال و هوای غرفه پیشخوان هم حال و هوای دیگری بود. دوستان زیادی زحمت کشیدند تا شبکه دفاتر پیشخوان دولت هم بتواند نقش خودش را ایفا کند از آقای مهدی فرجی که تا ساعت 3 شب برای آماده سازی مکان و امکانات تلاش کردند و آقای یوسفی و کشتانی که از غروب تا صبح برای حفظ و نگهداری غرفه تلاش کردند و امکانات لازم را برای یک روز حضور در جمع سایر اقشار جامعه فراهم کرده بودند.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 16:33
 
حضور پرشور کانون دفاتر پیشخوان دولت، انجمن‌های صنفی و دفاتر در کشور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
پنجشنبه, 18 بهمن 1397 ساعت 23:43

علی فلاح دبیرکل کانون انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت در آغاز پنجمین دهه انقلاب اسلامی کانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت با هماهنگی انجمن‌ها و دفاتر در این مراسم پرشکوه حضور خواهند یافت. وی گفت دفاتر پیشخوان دولت بعنوان جامعه‌ای زحمتکش و خدمتگزار در کنار دستگاه‌های دولتی نسبت به ارائه خدمت به مردم اقدام نموده و ضمن تسهیل امور مردم مراجعات به دستگاه‌های دولتی را کاهش داده‌اند.

علی فلاح با بیان اینکه با ورود به دهه پنجم انقلاب بخش خصوصی نقش مهمتری را در بهبود فرایندهای الکترونیکی به مرحله اجرا خواهد گذاشت، از همه مردم برای شرکت در این مراسم حماسی دعوت به عمل آورد.

 

اطلاعات و آدرس غرفه

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 15:36
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 133

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi