پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
بیانیه درخصوص جلسه مورخ 98/01/20 جهت پیگیری تغییرات نرخ خدمات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 17:19

 

در جلسه مورخ 98/01/20 روسا و اعضای هیأت مدیره انجمن های استانها درخصوص پیگیری تغییرات نرخ خدمات با حضور نمایندگان محترم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تشکیل و درخصوص نرخ پیشنهادی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی که براساس جدول مصوبه 284 کمیسیون تنظیم مقررات مورخ 97/08/20 (شاخص پایه نرخ خدمات) تدوین گردیده و در اختیار سازمان حمایت مصرف کنندگان قرار گرفته بود و متعاقبا در تاریخ 97/12/28 جزییات هر خدمت متناسب با مصوبه مذکور به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ارسال شده، به شرح ذیل اتخاذ تصمیم گردید:

1. روند پیگیری و تصویب نرخ ها براساس آیتم های سازمان حمایت مصرف کنندگان حداکثر تا تاریخ 98/01/25 توسط کانون و سازمان تنظیم و سازمان حمایت مصرف کنندگان پیگیری و نتیجه گیری روند تصویب، توسط کانون به اطلاع انجمنهای استانی برسد.

2. لیست خدمات دفاتر و نرخ های پیشنهادی کانون که براساس جدول کمیسیون تنظیم مقررات تدوین شده، به اعضای حاضر در جلسه تحویل و مقرر گردید ظرف مدت 48 ساعت خدمات مازاد هر استان که در لیست اعلام نشده است طی نامه کتبی به کانون اعلام شود.

3. در تاریخ 98/01/26 نتیجه اقدامات به عمل آمده و آخرین تغییرات به عمل آمده در لیست خدمات توسط کانون به انجمن ها اطلاع رسانی شود.

4. در تاریخ 98/02/02 در استان ها جلسه دفاتر برگزار و اطلاع رسانی شود.

5. در تاریخ 98/02/03 اعلام نتیجه همایش استانی توسط انجمن صنفی استان به کانون صورت پذیرد.

6. در تاریخ 98/02/07 کانون موظف است براساس نتیجه بند 5 اقدام نماید.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
بیانیه کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 14:06

سپاه پاسداران نهادی از دل مردم و برای حمایت از مظلومین ایجاد شده و توانسته است تروریست های مورد حمایت غرب و صهیونیست ها را از منطقه ریشه کن کند.

علی فلاح حقیقی دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: با محکوم کردن اقدام اخیر ترامپ گفت این تصمیم غیرمنطقی و خلاف عرف بین‌المللی که با هدف ایجاد جنگ روانی صورت می‌گیرد، باید اما همه بدانند ما به  سپاه پاسداران افتخار می کنیم . سپاه پاسداران نهادی است که  از دل یک انقلاب و مردم آن بیرون آمد، سپاهیان با پوشیدن لباس خدمت و از جان گذشتگی و تدبیر و تلاش همواره خود را سپر بلای محرومان و مظلومان کرده اند. چه در جنگ تحمیلی 8 ساله ایران و چه پس از آن در عرصه‌های مختلف و دفاع از ملت‌های مظلوم مسلمان در دنیا. سپاه پاسداران که بعضی از بنیان‌گذاران آن از تیزهوش‌ترین افسران انقلابی ارتش مانند شهید یوسف کلاهدوز بودند، نهادی نظامی با تعریفی جدید در جهان ایجاد کرده است، نگاهی فارغ از تئوری‌های متداول نظامی در جهان که توانست و نشان داد که نظامی‌گری  می‌تواند روحی لطیف و حق‌طلبانه داشته باشد و به جای مراجع قدرت از مظلومین دفاع کند. وی افزود: فرزندانی این مرز و بوم از اقشار عموم جامعه لباس خدمت پوشیدند و نه تنها در عرصه نظامی بلکه در عرصه‌های علمی، پژوهشی، بهداشتی توانستند طی سال‌های اخیر شگفتی‌های بسیاری را رغم بزنند که شاخص رتبه‌بندی‌های این تلاش‌ها موجب سرآمدی ایران عزیزمان در بین کشورهای جهان شد.

از سوی دیگر دفاع از مردم مظلوم کشورهای جهان نیز نشان داد سران قدرت در جهان با پدیده‌ای جدید برخورده‌اند که برخلاف تعریف گذشته نمی‌توانند آن را نادیده بگیرند و هر روز در حال رشد ، اما با منافع استعمارگرایانه آنها در تضاد است، پس دشمنان به زعم  خودشان باید آن را مورد هجمه قرار دهند. وی افزود: همه بدانند ما به سپاه پاسداران خود افتخار می‌کنیم و از این نهاد انقلابی که توانسته است به بلوغ برسد بر خود می‌بالیم و آنرا مورد حمایت قرار می‌دهیم.

 

علی فلاح

دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

آخرین بروز رسانی در جمعه, 23 فروردین 1398 ساعت 11:45
 
نشست انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت در سال 98 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 07 فروردین 1398 ساعت 18:42

با توجه به تماس های مکرر انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت جلسه ای به همین منظور از ساعت 9:30 صبح لغایت 15 روز سه شنبه مورخ 1398/1/20 در محل سالن اجتماعات کانون برگزار می گردد لذا از کلیه انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت کشور دعوت بعمل می آورد در این جلسه حضور بهم برسانند.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
پیام نوروزی سال 1398 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 07 فروردین 1398 ساعت 17:54

روسای محترم انجمن های صنفی و مدیران محترم دفاتر پیشخوان خدمات دولت

با سلام ، احتراما فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را که مصداق شمیم علوی و به فرموده مقام معظم رهبری سال "رونق تولید" نام گذاری شده را خدمت همه عزیزان تبریک و تهنیت عرض می کنم .

سال گذشته سالی توام با نشیب و فراز فراوان بود سالی با بیم و امید در دفاتر کشور از مباحث مختلف، از تدوین آئین نامه گرفته تا نرخ خدمات و تعیین تکلیف دفاتر موازی ، از تغییر جایگاه تشکلهای صنفی تا ترکیب اعضاء کارگروه های استانی و شان نزول آنها ، در هر صورت این سال گذشت و اگرچه باران رحمت الهی خسارتهایی را در روزهای آغازین سال جدید ببار آورد که غم و اندوه از دست دادن و آلام هموطنانمان را بر دل و جان نشاند لیکن ضمن همدردی با این عزیزان و آرزوی صبر و بردباری برای بازماندگان بر این باورم که خداوند بزرگ رحمتش را بر این ملت بزرگ ارزانی داشته و زمین تشنه ایران اسلامی را که نگرانیهای فراوانی بر آن بود را سیراب نمود تا به مصداق آنکه ، "خداوند زحکمت ببندد دری  -  ز رحمت گشاید در دیگری" درسال جدید که از جفای قدرتمندان سال امتحانی دیگر است و انشاالله ملت بزرگ ایران از آن سربلند بدرخواهد آمد به توفیقات بیشتری برسیم.

اگرچه در سال گذشته هرچه بیشتر تلاش کردیم وزیر محترم ارتباطات را کمتر زیارت کردیم تا بتوانیم دغدغه های دفاتر را با ایشان به شور و مشورت بنشینیم امید داریم در این سال فرصت بیشتری برای این امر اختصاص یابد با این وجود با بضاعت اندک مجموعه و با تمام محدودیتها افزایش تعدادی خدمات جدید به دفاتر صورت گرفت و توانستیم با تعدادی از دستگاهها زمینه افزایش خدمات را فراهم آوریم .

در حوزه نرخ گذاری با هماهنگی سازمان تنظیم مقررات و سازمان حمایت از مصرف کنندگان تلاش کردیم تا هرچه زودتر جداول مربوطه تکمیل وتصویب نرخ های جدید صورت بگیرد که امید است درهمین ماههای اولیه سال این امر تحقق پذیرد.

متاسفانه با توجه به تغییرات اعمال شده در قوانین بعضی از مجموعه های خدمات دهنده در استانها از حذف دفاتر پیشخوان دولت سخن می گویند و این در حالیست که ضمن تاکید قانون برنامه ششم و مصوبات هیات وزیران، تفاهمنامه های مربوطه در سطح استاندار با معاونت ریاست جمهوری و شهردار در آن استانها به اجرا در آمد و باعث شفافیت شد و اگرچه مقاومت های بسیاری در این راه بود و به صورت کامل به مرحله اجرا در نیامد اما با اراده مسئولین این امر محقق شد. لیکن درحوزه کمیسیون زیست محیطی همین استانها سخنان جدیدی به گوش می رسد که خوشایند نیست و باید شخص وزیر محترم ارتباطات تکلیف خود را با این دوگانه ، توسعه دولت الکترونیک و تداوم فعالیت دفاتر پیشخوان دولت مشخص کنند چرا که در دوره بقای یک کسب و کار نگاه حاکمیتی و دولتی جوابگوی انتظارات کسب و کاری نیست و تفسیر اجرای دولت الکترونیک و همراه نیز خود عاملی مضائف بر این حوزه خواهد بود که بعضی از کارشناسان این دو حوزه را در تقابل هم می بینند.

لذا نشستهای مشترک در این حوزه با توجه به رویکردهای جهانی می تواند منجر به شفافیت و چراغ راهی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در دفاتر باشد که امروز با نگرانی و دلهره به آینده کسب و کار خود می اندیشند.

کانون انجمنهای صنفی دفاترپیشخوان خدمات دولت به عنوان یک نهاد صنفی و در راستای تکالیف خود در چارچوب اساسنامه و رویکرد سه جانبه گرائی با محوریت دفاع و پیگیری امور صنفی دفاتر پیشخوان دولت ، ایجاد زمینه توسعه خدمات با محوریت بهینه سازی ظرفیتهای اقتصادی دفاتر و در نهایت تثبیت حوزه اشتغال دفاتر با رویکردهای نهادی در تلاش است تا با آینده پژوهی و تعامل با بخشهای مختلف حاکمیتی نسبت به هماهنگی با چشم اندازهای توسعه دولت الکترونیک این مهم را به انجام رساند و امید آن دارد با توجه به نقطه نظرات مسئولین محترم طی دو سال گذشته که منجر به ممیزیهای متعدد شد و خوشبختانه علی رغم همه سختیها امروز کارنامه ای قابل قبول را با تمام محدودیتها بر جای گذاشته بتواند با حمایت همیشگی و منسجم دفاتر کشور بدون حاشیه سازی در شرایط رقابت کامل بازار ضمن حفظ وحدت و یکپارچگی امور را به پیش ببرد .

در این راستا بر خود وظیفه می دانم به نمایندگی از همه همکارانمان در بخشهای فنی و عزیزانمان در هیات مدیره مجموعه های فعال در حوزه صنفی و اقتصادی ،  از تمام کسانی که در دستگاهها و سازمانهای دولتی ، انجمنهای صنفی و دفاتر پیشخوان دولت در سال گذشته ما را یاری نموده اند قدردانی نمایم و از همه کاستی ها پوزش بطلبم .

روزگارانی شاد، توام با روزی فراوان و تنی سلامت را برای شما و خانواده محترمتان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .

علی فلاح

خدمتگذار کوچک شما

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
پیام تسلیت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 06 فروردین 1398 ساعت 09:01

جناب آقای ایرانمنش

عضو محترم هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت خراسان رضوی

غم از دست دادن مادر، بسیار جانكاه است، این غم بزرگ را تسلیت عرض می‌نماییم. ما را در غم خود شریک بدانید. از خداوند منان، رحمت و مغفرت برای آن مرحومه؛ و صبر و شكیبایی برای شما و خانواده محترمتان مسئلت داریم.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 06 فروردین 1398 ساعت 09:32
 
مصوبه جدید تامین اجتماعی که موضوع ماده 38 را برای دفاتر در اپراتورها تسهیل میکند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 11:04

...

 

 

دانلود فایل مصوبه

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 28 اسفند 1397 ساعت 11:24
 
فروش کالا از طریق عکس‌های جستجو شده در گوگل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
پنجشنبه, 16 اسفند 1397 ساعت 13:22

 

گوگل با تقلید از برخی قابلیت‌های اینستاگرام و پینترست قصد دارد خرید کالا را از طریق عکس‌ها و تصاویر جستجو شده ممکن کند.

به گزارش روابط عمومي کانون سراسري پيشخوان دولت به نقل از انگجت، این شرکت در حال آزمایش سرویس تازه ای است که برخی تصاویر با قابلیت خرید اقلام به نمایش درآمده شده در آنها را نیز در بخش جستجوگر عکس‌های خود به نمایش در می‌آورد.

به عنوان مثال اگر در بخش جستجوی عکس گوگل به دنبال تصویری از یک میز تحریر مناسب بگردید، ممکن است عکسی از یک یا چند میز با قابلیت خرید نیز برای شما در قالب آگهی نمایش داده شود. البته قرار نیست تمام نتایج جستجوی عکس در گوگل بدین شکل در آیند.

این خدمات فعلاً تنها برای تعداد بسیار اندکی از کاربران جستجوگر عکس گوگل فعال شده است. از سوی دیگر اقلام در دسترس برای خرید نیز فعلاً محدود به برخی لوازم منزل و آثار هنری هستند. گوگل هنوز برای توسعه یا عدم توسعه ارائه این خدمات تصمیمی نگرفته و این امر به میزان استقبال از آن بستگی دارد.


روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 16 اسفند 1397 ساعت 13:29
 
فضای مجازی همواره نفوذپذیر است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
پنجشنبه, 16 اسفند 1397 ساعت 13:13

 


فضای مجازی همواره نفوذپذیر است
یک کارشناس فضای مجازی این فضا را همواره نفوذ پذیر توصیف کرد.
داود گودرزی گفت: باید دانست که ناآگاهی در تمام زمینه ها از جمله فضای مجازی به خودی خود یک تهدید است.
وی افزود: مردم حق دارند مطالبه کنند که چرا پیش از ورود شبکه های اجتماعی به کشور آگاهی های لازم در این زمینه آموزش داده نشده است.
گودرزی با بیان اینکه شبکه اجتماعی از یک نشست دورهمی و گفتگوهای روزمره تا ارتباطات گسترده در فضای مجازی را به صورت کلی شامل می شود گفت: اکنون شبکه های اجتماعی بین سازمان ها و حتی فضای اداری و افراد مختلف جامعه فعال است که به صورت دو سویه مخاطبان در آن مشارکت می کنند.
وی درباره مزایای شبکه های اجتماعی افزود: این شبکه ها رایگان است تا کاربران بیشتری داشته باشند، سهولت دسترسی و اشتراک منابع اطلاعات از دیگر مزایای این شبکه هاست، همچنین دسترسی به آنها آسان است و با نصب یک نرم افزار به سرعت امکان پذیر است.

این کارشناس فضای مجازی یادآور شد: داده ها در شبکه های مجازی از سطح بومی به سطح بین المللی منتقل شده است و در این شرایط هیچ کنترلی بر اطلاعات خودمان نخواهیم داشت و بعنوان مثال نرم افزار ios به تازگی نرم افزارهای ایرانی را بلاک کرد که کاری از دست کاربران ایرانی در این زمینه بر نمی آید.
این کارشناس با اشاره به اینکه نگرانی ما در زمینه اتوماسیون های اداری و بر هم زدن آنهاست گفت: داده های بومی ما از این طریق به گستره بین المللی وارد می شود.
گودرزی با تأکید بر اینکه در جهان کنونی اطلاعات بیشتر، قدرت بیشتر بهمراه دارد افزود: رایگان بودن دسترسی به شبکه های اجتماعی به منظور افزایش کاربران و در نتیجه افزایش داده ها و دسترسی به اطلاعات بیشتر پس از پردازش داده هاست .
وی ادامه داد: فضای اشتراک گذاری وسیعی از ویدئو، عکس و متن در اختیار کاربران است که این امکان را برای دسترسی به داده های بیشتر، اطلاعات بیشتر و تشکیل بانکهای اطلاعاتی بسیار گسترده فراهم آورده است.
گودرزی گفت: مؤسس تلگرام (پاول دورف) یک فرد روسی است که در این کشور اجازه فعالیت نیافت و به انگلستان رفت و دفتری در کاخ ملکه به او دادند.
وی افزود:دفتر اصلی تلگرام ساختمان 11 طبقه ای در مونیخ است اما اطلاعات این شبکه گسترده در اختیار یک شرکت در ایالت تاکوئیلای آمریکاست که پهبادهای جاسوسی را مدیریت می کند.

 
مراسم گرامیداشت روز زن و تولد حضرت فاطمه (س) در کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت با حضور جناب آقای دکترفلاح، جناب آقای حاج صادقی، جمعی از مدیران و بانوان گرامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 11 اسفند 1397 ساعت 01:02

...

...

آخرین بروز رسانی در شنبه, 11 اسفند 1397 ساعت 01:25
 
اطلاعیه مکاتبات انجام شده در خصوص افزایش نرخ تعرفه ها مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 07 اسفند 1397 ساعت 17:27

...

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 07 اسفند 1397 ساعت 17:36
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 134

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi