پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

اطلاعیه ها

سامانه پشتیبانی واحد فن آوری کانون دفاتر پیشخوان دولت

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
پیام تشکر دبیر کل کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور از حضور همکاران در یوم الله 22 بهمن مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 01 اسفند 1395 ساعت 09:49

حضور پرشور و دشمن شکن مردم ایران در راهپیمایی حماسی یوم الله 22 بهمن تجدید میثاق ملت بزرگ و شریف ایران با ارزش ها و آرمان های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است.
در سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرورآفرین انقلاب اسلامی، پایداری و ولایتمداری کلمه به کلمه در مرام مردم انقلابی تجلی یافت.
از حضور پرشور و آگاهانه و وحدت آفرین ملت شریف ایران و همه انجمن های صنفی کشور، مدیران، همکاران و کارکنان پرتلاش دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور که بحمدالله توانسته اند نامی درخشان در خدمت هرچه بهتر به مردم شریف میهن اسلامی از خود بر جای بگذارند و بالبیک به ندای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند صمیمانه قدردانی نموده و توفیق روز افزون خدمتگزاران ملت را از درگاه یگانه بی همتا مسئلت می نمایم.

و همچنین مراتب تشکر خود را از اعضاء کمیته برگزارکننده مراسم (آقایان:بیات، فرجی، آقاجانی و خانم ها : میرحق جو و تهرانی) اعلام می نمایم.


 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 11:01
 
افزایش نرخ خدمات در سال 95 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 30 بهمن 1395 ساعت 14:21

با پیگیری های کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و مساعدت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و ستاد تنظیم بازار، افزایش نرخ خدمات سال 95 ابلاغ گردید.
به گزارش روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت نرخ مصوب سال 1395 ستاد تنظیم بازار ابلاغ گردید و از تاریخ 95/11/18 قابلیت اجرا دارد.این نرخ ها در خدمات روی پورتال اعمال خواهد شد و برای اعمال نظر استان ها نیز برای انجمن ها ارسال گردیده است.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
ایجاد حوزه مشاوره مالیاتی در کانون مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
پنجشنبه, 28 بهمن 1395 ساعت 13:31

نظر به ایجاد بخش رسیدگی و پیگیری مشکلات مالیاتی دفاتر پیشخوان دولت وشرکت در هیات های حل اختلاف با پیش بینی صورت گرفته جناب آقای سعادتی از کارشناسان خبره سازمان مالیاتی در این خصوص به عنوان مشاور کانون مشغول به فعالیت گردیدند. از همین روی انجمن ها و دفاتری که در خصوص مسائل مالیاتی نیازمند اخذ مشاوره باشند می توانند در روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 10 لغایت 17 با تلفن (داخلی111)66425364-021 بخش مشاور امور مالیاتی کانون تماس حاصل نمایند.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
ایام فاطمیه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 24 بهمن 1395 ساعت 14:06

فاطمه علیه السلام ، صبر لایزال نبوی بود که در هیأت عفتی سر به فلک کشیده، چادر به سر می‏کشید و در کوچه‏ های مدینه، در تمام رهگذرهای هستی، حضور خدا را به کائنات، یادآور می‏شد.سیلی ستم و تازیانه کینه را به جان خرید تا هجوم تندبادِ انکار، شمع یک‏ تنه حقیقت را خاموش نکند.

افسوس از سوره کوثر که در آن خانه گِلین، همسایه اهالی غفلت و سنگدلی شد! آه از زمزمه‏ های  شرحه  شرحه بتول که در نیمه‏ شبِ سجاده  و تسبیح، ارکان عرش را به لرزه می ‏افکند! آه از ریحانه رسول خدا صلی‏ الله‏ علیه ‏و ‏آله که در مشام  حسادتِ زمین، به هدر می‏رفت و چشمانِ حقیقت‏ ستیز زمانه، رخساره طهارتش را طاقت نداشت.

فرار رسيدن ايام شهادت حضرت زهرا مرضيه (س)، بانوي دو عالم،دخت نبي بزرگوار اسلام و همسر با وفاي امير المومنان علي (ع)را برتمام مسلمين جهان بخصوص بر شيعيان وعاشقان اهل بيت عصمت وطهارت تسليت عرض ميکنيم.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
یوم الله 22 بهمن مبارک باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
پنجشنبه, 21 بهمن 1395 ساعت 11:20

دهه‌ی فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.
دهه‌ی فجر، آن آیینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. اگر این آیینه نبود، باز هم مثل همان دوره‌های تاریک و قرون خالیه، بایستی ما مینشستیم و اسمی از اسلام می آوردیم. 
دشمنان سعی می کنند انقلاب را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم می آورد. سعی می کنند امام را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، تجسّم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست. 
راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ نشان‌دهنده‌ی عزم عمومی ملت ایران است؛ مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه‌یی از اقتدار نظامی و توانایی های تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب می کند.


۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مبارک باد . . .

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 21 بهمن 1395 ساعت 13:20
 
فدراسیون ورزش های همگانی با کانون دفاتر پیشخوان دولت قرارداد همکاری امضا کرد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 16 بهمن 1395 ساعت 20:00

توسعه ورزش های همگانی از طریق فضای مجازی
فدراسیون ورزش های همگانی با  کانون دفاتر پیشخوان دولت قرارداد همکاری امضا کرد.


به گزارش روابط عمومی ، قرارداد خرید محصولات و خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه مابین فدراسیون ورزش های همگانی و  کانون پیشخوان دولت  مورخ 95/11/12 و همزمان با ایام الله مبارکه فجر انقلاب اسلامی با امضای قرارداد توسط  علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و علی فلاح حقیقی  نهایی گردید.
فدراسیون ورزش های همگانی با استفاده از ساز و کار های پیش بینی شده توسط کانون دفاتر پیشخوان دولت و با بهره گیری از فضای مجازی از محصولات خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه به منظور توسعه هرچه بیشتر ورزش های همگانی استفاده خواهد نمود.

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
تغییرات هیات مدیره انجمن استان اصفهان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
پنجشنبه, 14 بهمن 1395 ساعت 10:01

با توجه به ابلاغیه اداره کار استان اصفهان آقای سید محمد حسن دیباجی به عنوان رئیس انجمن صنفی استان انتخاب گردیدند. کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت ضمن  تقدیر از زحمات جناب آقای کیانی توفیق خدمتگذاری و موفقیت برای آقای مهندس دیباجی مسئلت دارد.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در جمعه, 15 بهمن 1395 ساعت 22:12
 
قابل توجه دفاتر پیشخوان دولت مشارکت کننده در طرح تضامین همراه اول مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 17:31

ضمن تشکر از حسن اعتماد همه دفاتر عزیز مشارکت کننده در طرح تضامین همراه اول به اطلاع می رساند کلیه دفاتر که نسبت به ثبت شماره حساب خود در سامانه epishkhan.ir اقدام نموده بودند مبلغ مذکوربه حساب آنها واریز گردید.لذا از دفاتر باقیمانده تقاضا می شود تا هر چه سریع تر نسبت به اعلام شماره حساب خود از طریق سامانه مذکور اقدام نمایند. پس از این مرحله سود باقیمانده در حساب محاسبه و به حساب عزیزان واریز خواهد شد.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 17:46
 
قابل توجه دفاتر پیشخوان خدمات دولت ارائه کننده خدمات عوارض خودرو شهرداری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 12 بهمن 1395 ساعت 13:50

نظر به این که از سوی شهرداری تهران پوستری مطابق زیر تهیه شده و دفاتر ملزم به الصاق آن جهت روئیت شهروندان می باشند لذا ضرورت دارد تا دفاتر ضمن هماهنگی با شماره تلفن 61912222 (داخلی 7) مرکز پاسخگویی کانون نسبت به دریافت پوستر و نصب در محل دفتر اقدام نمایند.

خواهشمند است کلیه دفاتر که خدمت عوارض خودرو را در سطح استان تهران به شهروندان ارائه می کنند با مهر دفتر به واحد پاسخگویی کانون مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است عدم نصب پوستر مذکور در دفاتر پیشخوان دولت منجر به قطع سرویس دفاتر ارائه کننده خدمات مذکور از سوی بازرسین شهرداری تهران خواهد شد.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 12:07
 
دهه فجر مبارک باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
دوشنبه, 11 بهمن 1395 ساعت 16:50

اينك، برخيزيد اى شهيدان راه خدا؛ باغبان سبز عاطفه، براى دوباره روييدن دانه سرخ وجودتان، به ديدار آمده است. برخيزيد كه ذوالفقار عدالت، در دست فرزند على است! امروز، پرچم سه رنگ وطن، با نام سبز روح الله آغاز مى‌شود و با سپيدى صبح آزادى و سرخى خون عدالت خواهان، در مى‌آميزد تا بر قلّه‌هاى رفيع شرافت و صداقت سرزمينمان برافراشته شود. مبارك باد طلوع فجر، در گلزار وطن.
آن روز، پرنده آهنين، حامل فرشته‌اى بود كه بر فرودگاه چشمان منتظرانش مى‌نشست و جاده‌ها، شاخه شاخه گل در مسيرش مى‌ريختند تا باغبان بازگشته از سفر را استقبال كنند. گل‌ها، اشاره‌اى سرخ بود براى رسيدن او به بهشت زهرا؛ آنجا كه جوانان عاشق، قطعه به قطعه عشق خود را با نام و تاريخ شهادت، بر مزار پاكشان امضا كرده بودند.
... و سرانجام، روح خدا بر بلنداى سخن خويش، اشتياق ديدار را به اوج تماشا رساند. آن روز، زنگ اول مدرسه‌اى بود كه استاد عشق با درس «اللّه‌ اكبر»، تمام مسير را خلاصه مى‌كرد.
دهه فجر، خوش آمدی که با آمدنت، سوز و سرما از شهرو دیارمان‏ گریخت، برف های بهمن با حرارت ایمان و اخلاص، آب حیات شد. دهه فجرمبارک

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 11 بهمن 1395 ساعت 17:17
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 102

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi