پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
نامه انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان سیستان و بلوچستان در خصوص آیین نامه جدید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
دوشنبه, 15 آبان 1396 ساعت 16:22

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 15 آبان 1396 ساعت 16:43
 
نامه انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان لرستان به آقای قاضی پور نماینده مجلس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
یکشنبه, 14 آبان 1396 ساعت 18:45

 

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
به ابلاغیه معاونت پستی سازمان تنظیم مقررات پس از جلسه هیات مدیره کانون پاسخ خواهیم داد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
یکشنبه, 14 آبان 1396 ساعت 08:12

علی فلاح دبیرکل کانون و سخنگوی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: در تاریخ 09/08/96 رونوشت ابلاغیه آیین نامه اجرایی اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان دولت به رئیس هیات مدیره کانون واصل گردید.

وی در خصوص ابلاغیه مذکور گفت علی رغم نگرانیهای عنوان شده در بیانیه هیات مدیره کانون و متعاقبا اعتراض انجمن های صنفی کشور ،متاسفانه هیچ توجهی به انتظارات صورت نگرفته است. لذا مقرر شد با تشکیل جلسه اضطراری، هیات مدیره کانون مراتب ابلاغیه و سوابق امر را مورد بررسی همه جانبه قرار داده و نسبت به اظهار نظر در خصوص بند 6-6 به معاونت پستی سازمان پاسخ لازم داده شود.

 


روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
آغاز فراخوان صدور مجوز و تهدید تداوم فعالیت دفاتر پیشخوان دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 19:33

آغاز فراخوان صدور مجوز و تهدید تداوم فعالیت دفاتر پیشخوان دولت


علی فلاح گفت: با ابلاغ آئین نامه ای که اشکالات زیادی به نسبت آئین نامه قبلی دفاتر پیشخوان دولت دارد. فراخوان عمومی برای صدور مجوز آغاز شد.
وی گفت: مصاحبه معاونت پستی سازمان تنظیم مقررات که عیناً از سایت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی در سایت کانون درج شده است چند نشان مشخص دارد از این پس اعتباری برای ارزش مجوز دفاتر که پشتوانه آن بود وجود ندارد.
دفاتر قدیمی با استقراض و وام !!!؟ میتوانند شرایط خود را با آئین نامه جدید طی دو سال تطبیق دهند که این فشار را بر دفاتر افزایش خواهد داد.
سازمان تنظیم هیچگونه مسئولیتی را در خصوص خدمات برای دفاتر نپذیرفته است و در نهایت هر کسی مجوز بخواهد بدون اتلاف وقت برایش صادر خواهد شد. معادله ای  چند مجهولی که به نظر میرسد با توجه به شعاع 200متری برای تأسیس دفاتر و محدودیت خدمات تیر خلاصی به تداوم فعالیت و اشتغال ایجاد شده خواهد زد.

بیان اینکه به اشخاص حقیقی بیش از یک مجوز داده نمی شود در نقطه تقابل با این است که افراد حقوقی چندین مجوز همزمان می تواند واگذار شود، و این یعنی یک رقابت ناسالم درون شبکه ای.
حال باید منتظر پاسخ عزیزانی باشیم که با هدف بهبود وضعیت دفاتر آئین نامه و قانون را تغییر دادند از کلیه دفاتر پیشخوان دولت کشور می خواهیم که با حساسیت و رایزنی با نمایندگان و مسئولین بخصوص جناب آقای وزیر ارتباطات نقطه نظرات خود را منتقل نمایند.

 

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
مصاحبه دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان در بخش خبری سیما امروز 13آیان 96 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 18:56

به اطلاع کلیه روسای محترم انجمن های صنفی دفاتر و همچنین دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور میرساند مصاحبه آقای فلاح دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان با موضوع خدمات دفاتر پیشخوان دولت امروز شنبه 13/08/96  از بخش های خبری سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.


روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
دفاتر پیشخوان دولت در آستانه بحران بیکاری +فیلم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 18:27

علی فلاح در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست با در نظر گرفتن مشکلات دفاتر پیشخوان دولت، موضوع آیین نامه ابلاغی معاونت پستی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات این وزارتخانه را بررسی مجدد کند.


دبیرکل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور با اشاره به اقدام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای صدور مجوزهای جدید، از توسعه ناگهانی تعداد دفاتر پیشخوان در کشور انتقاد کرد و گفت: این رویکرد دفاتر پیشخوان دولت را به علت محدود بودن خدمات و کاهش سطح درامدها، با بحران بیکاری روبرو می کند .
وی با بیان اینکه در آیین نامه جدید به سطوح مدیریتی و نظارتی دفاتر پیشخوان بی توجهی شده است صدور مجوز تاسیس تا سقف 5 هزار دفتر را مغایر با موضوع برون سپاری خدمات دولت توصیف کرد .

فلاح داشتن اعتبار مالی 50 میلیون تومان برای روستاها و شهرهای کوچک و 100 میلیون تومان برای تهران و شهرهای بزرگ را از شرایط ادامه فعالیت برای دفاتر پیشخوان دولت دانست و گفت : بدلیل ناتوانی مالی بسیاری از مدیران دفاتر، این رویکرد به بیکاری بیش از 70 درصد آنان می انجامد که مغایر با اصل 44 قانون اساسی است .
وی از اینکه آیین نامه جدید ابلاغی وزارت ارتباطات منافع دفاتر پیشخوان را تهدید می کند ابراز تاسف کرد و افزود : درحالی که به فاصله هر 500 متر یک دفتر پیشخوان فعالیت می کند پرداختن به موضوع توسعه کمی و ایجاد اشتغال در این حوزه نتیجه مثبتی به همراه ندارد .
فلاح تاکید کرد : ابلاغ آیین نامه جدید دفاتر پیشخوان دولت مزیت های نسبی خود را از دست می دهند و در مدل های کسب و کاری قادر به مدیریت نیستند.وی در پایان از یکسان شدن نرخ خدمات دفاتر پیشخوان دولت که به زودی در سراسر کشور اجرا می شود خبر داد.


 

Watch video!

منبع خبر:خبرگزاری صداوسیما

 
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانش‌آموزان و دانشجویان در آستانه‌ی روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 13:36

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین سیّما بقیّةالله فی الارضین.

 

اوّلاً خیلی خوش آمدید جوانان عزیز، فرزندان عزیز، برادران و خواهران عزیز؛ با روحیه‌ی خودتان یاد حوادث مهمّ سیزدهم آبان را که در تاریخ ما حوادث تأثیرگذار و تعیین‌کننده‌ای است زنده کردید. از دیدار شما جوانان عزیز خیلی خرسند و خوشحالیم.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 13:43
 
یوم الله 13 آبان گرامی باد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 10:18

در ابتدای انقلاب و زمان حکومت دولت موقت با هدف وادار کردن آمریکا به استرداد شاه و اموال ملت ایران، دانشجویان تصمیم به اشغال سفارت آمریکا گرفتند. دانشجویان از دانشگاه‌های تهران، پلی‌تکنیک، صنعتی شریف، شهید بهشتی و ... گرد هم آمدند و طی یک راهپیمایی تا سفارت آمریکا از دیوارهای سفارت بالا رفته و علیرغم مقاومت محافظین و آمریکایی‌ها، سفارت را به تصرف کامل درآوردند. در هنگام تسخیر سفارت، آمریکایی‌ها به سرعت مشغول نابود کردن بسیاری از اسناد دخالت‌ها و تجاوزارت و غارت‌های خود شدند ولی پس از تسخیر سفارت به سرعت از نابودی باقی‌مانده اسناد جلوگیری شد و بعدها اسنادی که از لانه جاسوسی آمریکا به دست آمده بود چاپ شده و در اختیار همگان قرار گرفت. به محض انتشار این خبر، مردم بسیاری با خشم و انزجار مقابل لانه جاسوسی تجمع کرده و از حرکت دانشجویان حمایت کردند.

یوم الله 13 آبان ماه گرامی باد

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 10:24
 
نتیجه انتخابات اعضا هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان خراسان شمالی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 09:59

...

آخرین بروز رسانی در شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 10:12
 
بازتاب انجمن صنفی استان مرکزی به ابلاغ آیین نامه اجرایی اصول حاکم بر صدور پروانه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 10 آبان 1396 ساعت 13:45

"برای مشاهده متن کامل روی عکس کلیک نمایید"

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 11 آبان 1396 ساعت 10:22
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 120

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi