پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

اطلاعیه ها

سامانه پشتیبانی واحد فن آوری کانون دفاتر پیشخوان دولت

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
ارایه خدمات صندوق بازنشستگی کشور از طریق درگاه ملی دفاتر پیشخوان دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
چهارشنبه, 16 تیر 1395 ساعت 11:56

درراستای تفاهم سازمان بازنشستگی کشور و کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت ، خدمات این سازمان از طریق دفاتر پیشخوان دولت ارایه خواهد شد.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم های صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که براساس آن ۴ خدمت این صندوق برای بازنشستگان تحت پوشش قرار است از شنبه آینده در دفاتر پیشخوان دولت ارائه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بهروز انتظاری صدور حکم بازنشستگی و فیش حقوقی، پاسخ به استعلامات و صدورکارت منزلت بازنشستگان را از مهمترین خدمات صندوق بازنشستگی برشمرد و گفت: از این پس این خدمات از دفاتر پیشخوان دولت به بازنشستگان ارائه می شود.

وی با بیان اینکه هزینه صدور فیش حقوقی و حکم بازنشستگی 1000 تومان است هزینه استعلام را 3000 تومان وهزینه صدور کارت منزلت را برای بازنشستگان دولت 4500 تومان اعلام  و تاکید کرد: برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده مالی ، دفاتر پیشخوان دولت موظفند درقبال دریافت هرگونه هزینه ای رسید تحویل بازنشستگان دهند.

انتظاری با اشاره به اینکه فرایند صدور کارت منزلت قبل از اجرای این طرح دوماه طول می کشید گفت: حداکثر زمانی را که بازنشستگان باید در دفاتر پیشخوان دولت برای دریافت این 4 خدمت صندوق بازنشستگی از جمله کارت منزلت منتظر بمانند 10 دقیقه است.

 
اطلاعیه در خصوص برگزاری مجمع صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت شهر تهران که در روز دوشنبه مورخ 14/4/95 در محل حسینیه روضه العباس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
سه شنبه, 15 تیر 1395 ساعت 10:24

بسمه تعالی

 

قابل توجه دفاتر محترم استان تهران
نظر به برگزاری مجمع صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت شهر تهران که در روز دوشنبه مورخ 14/4/95 در محل حسینیه روضه العباس برگزار گردید مراتب زیر به استحضار دفاتر عزیز در تهران می رسد:

1-متاسفانه طی شش ماه گذشته تعدادی از دفاتر با سوء استفاده از موقعیت استانداری تهران نسبت به مشروعیت بخشیدن به اقدامات خود در جهت تخریب فعالیتهای کانون کشوری اقدام نموده اند و بانشر اکاذیب و ایجاد ذهنیت برای دفاتر عزیز زمینه اختلاف نظر و تفرقه بین دفاتر را فراهم نمودند.
2-این افراد با حضور در مجامع مختلف و حمایت از یک شرکت رقیب که سالیان متمادی به دنبال تولی دفاتر است باعث تضعیف ساختار مجموعه در بین مسئولین در دفاع از حقوق مشروع دفاتر شدند که آثار آن مشهود است.
3-با توجه به اینکه استان تهران به عنوان پایتخت کشور نقشی حساس و اثرگذار دارد متاسفانه طی سالیان گذشته همواره شاهد برگزاری مجامعی با حداقلها و به صورت زیرزمینی در آن بوده ایم که مانع از ایجاد یک تشکل واحد و منسجم و انتخاب افراد نخبه را فراهم نموده است.
4-مجمعی که روز دوشنبه در محل حسینیه روضه العباس برگزار شد بدون اطلاع رسانی قبلی و حتی بدون انشاء رای مورد مذاکره در استانداری که مقرر بود اعلام نظر نمایند انجام شد و حتی در تماسهای تلفنی مراتب برگزاری آن کتمان گردید که بسی جای تعجب و تاسف دارد.
5-با این وجود تنها حدود یکساعت قبل از برگزاری مجمع به نحوی خاص تعدادی از دفاتر متوجه برگزاری چنین مجمعی شدند که مراتب اطلاع رسانی را از طریق اطلاعیه و ارسال پیامک به دفاتر اعلام گردید

6-اگر چه بعد از سالیان متمادی حضور نمایندگان اداره کار را باید مثبت ارزیابی نمود لیکن فضای متشنج و برنامه ریزی شده در این مجمع حقوق تمامی دفاتر و حداقل در سطح شهر تهران را نیز تامین نمی کند و همچنان بر این اعتقادیم که مشروعیت انجمن تهران چه در سطح استان و یا شهر تهران بدون حضور همه یا اکثریت دفاتر اگرچه قانونی است ولی فاقد مشروعیت و پشتوانه لازم دفاتر به عنوان متولیان اصلی آن می باشد.


با توجه به طرح شایعاتی مبنی بر عدم اطلاع رسانی از سوی کانون در خصوص برگزاری مجمع مذکور، که ترفند همیشگی بعضی از دوستان طی سنوات گذشته بوده است و ضمن آرزوی انسجام و به سرانجام رسیدن انجمن تهران، مراتب جهت اطلاع دفاتر عزیز درج می گردد.


روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
دعوت برای شرکت در برگزاری مجمع دفاتر پیشخوان دولت استان تهران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
دوشنبه, 14 تیر 1395 ساعت 12:13

قابل توجه کلیه دفاتر پیشخوان دولت استان تهران

به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت استان تهران میرساند با توجه به حساسیت موضوع از کلیه دفاتر تقاضا می شود با دردست داشتن مجوز و مهر دفتر پیشخوان خود به آدرس زیر جهت شرکت در مجمع انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان تهران شرکت نمایند.

زمان: امروز دوشنبه مورخ 14/04/95 ساعت 14

مکان: تهران،میدان شهدا،روبری  درب مترو،خیابان خورشید،جنب حسینه همت،پلاک 32، حسینه روضه العباس.

 

 

روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

 
خدمات بازنشستگی کشوری در دفاتر فعال خواهد شد. (12|04|95) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 12 تیر 1395 ساعت 15:08

قابل توجه انجمنها و دفاتر پیشخوان دولت کشورنظر به اینکه پیرو تفاهمنامه منعقده ، عملیات اجرائی خدمات مذکور انجام پذیرفته لیکن به دلیل تست های نهایی و اقدام سازمان بازنشستگان محترم به دفاترمراجعه می نمایندممکن است فرآیند عملیاتی سازی تا 48 ساعت بطول  بیانجامد.

لذا خواهشمند است به نجوه مقتضی ضمن راهنمایی بازنشستگان محترم و تکریم این عزیزان مراتب مدیریت گردد.همچنین برای صدور کارت منزلت داشتن پرینتر پیش بینی شده برای صدور کارت سلامت الزامیست در نهایت با فعال شدن آیکون خدمات و صدور رسید برای بازنشستگان عزیز اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت .

 

روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

 
شماره مرکز تماس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
چهارشنبه, 02 تیر 1395 ساعت 16:27

 

روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

 
مصاحبه دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان در بخش خبری 20 شبکه خبر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 15:35

به اطلاع کلیه روسای محترم انجمن های صنفی دفاتر و همچنین دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور میرساند مصاحبه آقای فلاح دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان با موضوع مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی  ساعت 20  امروز  چهارشنبه 05/03/94  از بخش خبری ساعت 20  شبکه خبر پخش خواهد شد.


روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
امضاء و مهر دفاتر استان تهران نزد استانداری تهران امانت است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 01 خرداد 1395 ساعت 16:48

چهارشنبه مورخ 29.02.95 بعد از اینکه هماهنگی با مدیرکل محترم فناوری اطلاعات استانداری تهران در خصوص برگزاری کلاسهای آموزشی سازمان مالیاتی صورت پذیرفت. موضوعی که طی تفاهمنامه کلی با سازمان مالیاتی در سنوات قبل از سوی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت انجام می شد و  تماس استانداری تهران حتی در مناسبات کشوری کانون در برگزاری دوره ها تاثیرگذار شد و آموزش مربیان کشور را نیز دچار مشکل نمود.
این امر در این شرایط حساس که جنگ بین کانون و مجموعه انجمنهای کشور با کافی نت ها در خصوص وظیفه ذاتی ارائه این خدمات ادامه دارد ضربه ای بود که وزن مذاکرات و چانه زنیها را به نفع کافی نتها افزایش داد و بخش حقوقی سازمان امور مالیاتی نیز با زدن مهر تائید بر فعالیت کافی نتها عملا زمینه این رقابت چالشی غیرقانونی را فراهم نمود چرا که بر اساس قانون برنامه پنجم کلیه خدمات قابل برونسپاری می بایستی صرفا از طریق دفاتر پیشخوان دولت به انجام برسد و سایر دفاتر ایجاد شده توسط دستگاههای خدمات دهنده می بایستی به دفاتر پیشخوان دولت تبدیل شوند.

همین امر ضرورت بازنگری در نحوه عملکرد کارگروه های استانی ، کانون و انجمنهای استانی و همچنین سازمان تنظیم مقررات را با تشکیل هرچه سریعتر جلسات کارگروه راهبری می طلبد.
فارغ از این امر و علی رغم مذاکرات انجام شده تمام برنامه های هماهنگ شده در روز جلسه به یکباره کنسل گردید و اعلام شد که جلسه صرفا به منظور آموزش برگزار می گردد.
در همین خصوص با توجه به پیامکهای ارسالی از سوی بعضی از افراد بدون مسئولیت که به هر دلیل این روزها جای پائی در استانداری باز کرده اند و با عنوان دلسوزان دفاتر استان تهران و با زیر نویس کارگروه استانداری تهران تمام مدیران دفاتر را فراخوان نمودند موجی از بی نظمی و نارضایتی قابل مشاهده بود به گونه ای که نه کیفیت آموزشی قابل قبولی وجود داشت و نه محلی برای نشستن مسئولین دفاتر .
نکته جالب و قابل توجه ای که در این نشست اتفاق افتاد جمع آوری عجولانه امضاء و مهر مسئولین دفاتر بود که هیچ عنوانی برای جمع کردن این امضاء وجود نداشت و زمزمه هایی در این گردهمائی وجود داشت مبنی بر اینکه این امضاء ها برای تشکیل انجمن تهران جمع آوری می شود !!!؟؟؟؟
نظر به ایجاد این فضای نامناسب مراتب اعتراض مسئولین کانون کشوری اعم از رئیس و دبیر کانون که در محل حضور داشتند پس از کلی مذاکره با جناب آقای مهندس انتظار خیر منجر به جلسه کوتاهی با جناب آقای دکتر امامی معاون محترم استاندار و رئیس کارگروه شد و مراتب نارضایتی از این اتفاقات به استحضار ایشان رسید که در همین خصوص مراتبی از سوی ایشان اعلام گردید که امید بخش بود بحث تشکیل انجمن استان تهران مطلبی بود که از سوی ایشان مطرح گردید .
موضوعی که به علت مداخله غیرقانونی بعضی از افراد، شاکله صنفی دفاتر را در تهران دچار مشکل نمود و باعث آن شد تا با ایجاد انجمن دوم و بر خلاف مفاد قانونی که بازرسی کل کشور بر آن صحه گذاشت و تغییر نام انجمن استان تهران نیز انجام پذیرفت به هر دلیل مانع از برگزاری مجمع آن گردند.
این درحالیست که مکاتبات متعددی از سوی وزارت کار با اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تهران در این خصوص صورت پذیرفت ولی این اتفاق تاکنون محقق نگردیده است!!!

 
اطلاعیه درباره نحوه عملکرد دفاتر پیشخوان برای ارائه خدمات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 25 اردیبهشت 1395 ساعت 13:04

قابل توجه دفاتر پیشخوان خدمات دولت  و بخش عمومی کشور نظر به اینکه اعتراضات متعدد در خصوص نحوه عملکرد دفاتر و عدم آگاهی از ضوابط به کانون کشوری رسیده است از کلیه دفاتر درخواست می شود تا مراتب زیر را مورد توجه قرار دهند:


1-رعایت نرخ خدمات الزامی است. (اعم از بالاتر یا پایین تر از ابلاغیه ها انجام نشود.)
2-حضور مودی در دفتر و احراز هویت.
3-تکریم ارباب رجوع و پاسخ مناسب در این خصوص.
4-عدم پذیرش کار گروهی به دلیل جلوگیری از  بروز خطا و اعتراض سایر همکاران.
5-عدم ارسال پیامهای تبلیغاتی به شماره مودیان جهت جلوگیری از  مراجعه آنها از فواصل دور .


بدیهی است در صورت اعلام شکایت دسترسی دفاتر خاطی در این خصوص قطع خواهد شد.

روابط عمومی کانون انجمنهای دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
اطلاعیه فوری در خصوص رعایت نرخ مصوب کارگروه راهبری کشور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
یکشنبه, 12 اردیبهشت 1395 ساعت 08:19

قابل توجه دفاتر پیشخوان خدمات دولت کشور
پیرو اطلاعیه قبلی و نظر به اینکه دریافت مبلغ بیش از نرخ مصوب ،  در حوزه ارائه خدمات بر اساس مصوبه کارگروه راهبری ممنوع می باشد و تاکید به ضرورت حفظ حقوق شهروندان نیز از اولویتها می باشد.
با توجه به نظارت محسوس و نامحسوس از مشتریان و فرصت داده شده از کلیه دفاتر درخواست میشود در رعایت نرخ مصوب اقدام نمایند بدیهی است عدم توجه به این اطلاع رسانی منجر به قطع سرویس دفاتر خاطی خواهد شد .


روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور

 
به ایده های مدیرعامل شرکت پست احترام می گذاریم ولی ذکر چند نکته را قابل اهمیت می دانیم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
دوشنبه, 06 اردیبهشت 1395 ساعت 18:12

به گزارش روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور ، هیئت مدیره کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت در طی نشستهای متعدد و با آراء جمعی بر این باور است اساسا مدیریت بخش دولتی بر خلاف مفاد اصل 44 قانون اساسی است و روند همکاری ها در سنوات قبل نشان داده که همکاری تصدی گرایانه شرکت محترم پست منافع استراتژیک دفاتر را تامین نمیکند
در همین خصوص حضور نمایندگان انجمنهای صنفی کشور طی چند روز گذشته در مجلس شورای اسلامی و مصاحبه های آنها حکایت از این امر دارد.
فشارهای شرکت پست در سنوات اخیر و بر خلاف فرمایشات دلسوزانه مدیرعامل محترم پست روندی نبوده که در شرکت محترم پست به آن اتکائی وجود داشته باشد و با احترام به نظر ایشان تاریخچه این همکاری نشان از مصداق فرمایشات آن مقام محترم را ندارد.

که دلایل آن را می توان به شرح زیر برشمرد:
1-دفاتر قدیمی تر به یاد دارند که به علت عدم تدبیر مناسب شرکت محترم پست و تصویب 40 درصد اضافه دریافت از مبالغ مصوب که بعدا توسط دیوان عدالت اداری ابطال گردید تعداد زیادی از هکاران ما از چرخه اشتغال و خدمت رسانی خارج شدند.
2-دفاتری که توانسته بودند ترافیک قابل توجه ای از مرسولات پستی دریافت کنند توسط تیم بازاریابی پست به عنوان رقیبی جدی و با تخفیفات خاص از گردونه بیرون می رفتند و هم اینک نیز این رویه ادامه دارد.
3-به علت فشارهای زیاد و نارضایتی دفاتر از نحوه برخورد با آنها دفاتر و نمایندگان آنها به سمت تصویب قانون دفاتر پیشخوان دولت رفتند.
4-واریز  با تاخیر وجوه و کارکرد دفاتر از موارد دیگری بود که می بایستی به حساب خزانه واریز می شد و دفاتر همواره با مشکل تامین منابع مالی خود و وصول مطالبات روبرو بودند.

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 97

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi