پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
ارائه خدمات سامانه مکاتبات دولت در تاریخ 1396/12/15 از طریق شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور ابلاغ گردید. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 26 اسفند 1396 ساعت 09:54

با توجه به پیگیری های انجام شده و تلاش های فنی و اداری صورت گرفته ارائه خدمات سامانه مکاتبات دولت در تاریخ 1396/12/15 از طریق شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور ابلاغ گردید. به همین جهت و با توجه به فرآیند عملیاتی موضوع در استان های مختلف که از سمنان آغاز و در استان های خوزستان، سیستان و بلوچستان و لرستان ادامه یافت اینک و با آغاز سال جدید در فروردین ماه ارائه خدمات ابتدا از استان تهران و پس از آن در سایر استان ها ادامه خواهد یافت.

به همین منظور با توجه به هماهنگی های انجام شده ضرورت دارد تا کلیه دفاتر استان تهران که نسبت به تامین مهر مخصوص و طی دوره آموزشی اقدام ننموده اند هماهنگی های لازم را در این خصوص به مرحله اجرا بگذارند.

لازم به یادآوری است نمایندگان متولی امر در نهاد ریاست جمهوری با مراجعه به دفاتر بصورت تصادفی و درخواست ارئه این سرویس نسبت به آمادگی دفاتر از فروردین ماه گزارش تهیه خواهند کرد.

 

...

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی


 

 

 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 28 اسفند 1396 ساعت 08:10
 
قابل توجه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور در خصوص اپلیکیشن ثبت موقعیت جغرافیایی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 23 اسفند 1396 ساعت 14:43

نظر به ارسال پیامکی در خصوص ثبت موقعیت جغرافیایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت حسب ابلاغیه مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که از طریق APP دفاتر پیشخوان خدمات دولت با هدف سهولت تعیین موقعیت دفاتر ارائه گردید.ظاهرا شائبه تداخل نام این APP با سامانه دولت همراه وزارت ارتباطات را فراهم نموده است. لذا به اطلاع می رساند تنها APP تولیدی دولت به منظور ارائه خدمات، APP دولت همراه به آدرس https://mob.gov.ir می باشد و این سامانه معرفی شده کانون صرفا به منظور ارائه اطلاعات جغرافیایی نزدیک ترین دفتر به متقاضیان دفاتر پیشخوان خدمات دولت بر اساس نوع خدمت طراحی گردیده است و به این ترتیب ضمن پوزش از سوتفاهم ایجاد شده از کلیه دفاتر درخواست می شود به منظور تکمیل اطلاعات موقعیت جغرافیایی مورد نظر وزارت محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به این امر اهتمام ورزند.

 

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی


 

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 23 اسفند 1396 ساعت 17:56
 
آخرین جلسه کاری سال 96 انجمن های استانی دفاتر پیشخوان دولت در کانون کشوری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 22 اسفند 1396 ساعت 14:12

...

 

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 22 اسفند 1396 ساعت 15:28
 
جناب آقای مقصودی فر مدیر کل ثبت احوال استان تهران روز یکشنبه مورخ 96/12/13 از کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت بازدید کرد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 22 اسفند 1396 ساعت 13:45

به گزارش  روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت ، مدیر کل ثبت احوال استان تهران به همراه دو تن از مشاوران مجموعه ثبت احوال از کانون انجمن های صنفی پیشخوان دولت بازدید کرد.

عبدالله مقصودی فر  که به منظور آشنایی با کلیه خدمات مجموعه کانون کشوری پیشخوان دولت سراسر کشور و با هدف تببین برنامه های تحول، هماهنگی، تعامل و پیگیری با آن مجموعه ابن برنامه را تدارک دیده بودند با همراهی دکتر فلاح دبیر کل کانون کشوری پیشخوان دولت و جمعی از مدیران مجموعه از کلیه واحد ها بازدید و از نزدیک با نحوه عملکرد هر واحد آشنا ، امور ، مشکلات و موانع موجود را مورد بررسی قرار داد.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 22 اسفند 1396 ساعت 14:11
 
برگزاری مراسم ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت و تجلیل از مقام بانوان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
دوشنبه, 21 اسفند 1396 ساعت 14:19

به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ، روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت نشست صمیمی  با حضور تمامی بانوان همکار روز شنبه 19 فروردین در سالن اجتماعات کانون برگزار کرد .

علی فلاح حقیقی دبیر کل کانون ، در مراسم بزرگداشت روز زن و مقام مادر گفت: در ارائه الگوی زن مسلمان ایرانی مدیون امام خمینی (ره) هستیم و جایگاه زن و مادر مسلمان والاترین جایگاه بوده، هست و خواهد بود.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 21 اسفند 1396 ساعت 14:42
 
ارائه خدمات تمدید کارت عضویت اعضای سازمان نظام مهندسی در دفاتر پیشخوان دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
دوشنبه, 21 اسفند 1396 ساعت 12:59

با امضای تفاهم نامه ای ، از این پس خدمات مربوط به تمدید المثنی کارت عضویت مهندسان ناظر و اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در شبکه سراسری دفاتر پیشخوان دولت ارائه می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما حسن قربان خانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در مراسم امضای این تفاهم نامه همکاری تعداد اعضای این سازمان را بیش از 100 هزار نفر برشمرد و گفت : این طرح می تواند بخش قابل توجهی از رفت و آمد مهندسان عضو را به این سازمان کاهش دهد.وی با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران بیش از ده نوع خدمت به منهدسان ناظر ارائه می دهد از آمادگی این سازمان برای همکاری با دفاتر پیشخوان دولت خبر داد و تاکید کرد : در صورت رضایت اعضای این سازمان تلاش می شود تمام این خدمات از طریق دفاتر پیشخوان دولت ارائه شود.علی فلاح دبیرکل کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت نیز با بیان اینکه این شبکه در 7 هزار نقطه آماده خدمات رسانی به مردم است ، دفاتر پیشخوان دولت را گسترده ترین شبکه ملی اطلاعات در کشور دانست و گفت : براساس قانون همه دستگاه ها موظف هستند خدمات خود را از این طریق در اختیار مردم قرار دهند .وی از راه اندازی سامانه ای در آینده نزدیک خبر داد که براساس آن همه مکاتبات دولت از این طریق ثبت می شود و به گردش درخواهد آمد.

فلاح از مسئولان سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان تهران خواست شرایط پیوستن به این سامانه را با هدف تسریع در امور مردم فراهم اورد.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی


آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 21 اسفند 1396 ساعت 14:16
 
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره روحانی شهید صدوق و ۳۷۲ شهید گلپایگان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 16:13

شهادت، مرگ حسابگرانه و معامله‌ای پر سود با خداوند است

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره روحانی شهید صدوق گلپایگانی و ۳۷۲ شهید شهرستان گلپایگان که در تاریخ ۱۶ بهمن ۹۶ برگزار شده بود، امشب (پنج‌شنبه) در محل این همایش منتشر شد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار، گلپایگان را منطقه‌ای عالم‌خیز خواندند و با اشاره به شهدای برجسته این شهر گفتند: از جمله شهدای برجسته گلپایگان، روحانی شهید مرحوم صدوق است که خصوصیات برجسته‌ای همچون خدمت به مردم و مقابله با رژیم طاغوت درباره ایشان در این جلسه نقل شد.

ایشان، آمادگی برای بذل جان در راه خدا را فضیلتی بزرگ دانستند و افزودند: جان انسان در نهایت از بین خواهد رفت اما کار شهدا، کاری بسیار باارزش و زیرکانه است که با شهادت یعنی یک مرگ تاجرانه و حسابگرانه، در یک معامله پرسود جان از بین‌رفتنی خود را با خداوند معامله می‌کنند و در ازای آن، پاداش بهشت را می‌گیرند.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی


آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 20 اسفند 1396 ساعت 16:00
 
اختلال مرکز پاسخگویی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 09 اسفند 1396 ساعت 00:00

با عرض پوزش به اطلاع  دفاتر محترم می رساند به دلیل اختلال در شبکه مخابراتی تلفن های مرکز پاسخگویی به شماره61912222-021 چهارشنبه 1396/12/09اختلال شده است. شما عزیزان می توانید از طریق لینک سامانه تیکتینگ به آدرس http://ticket2.epishkhan.ir/?lang=fa مشکلات خود را مطرح نمایید.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 09 اسفند 1396 ساعت 10:35
 
پیام تسلیت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
سه شنبه, 08 اسفند 1396 ساعت 13:20

انجمن محترم خراسان جنوبی و خاندان محترم اسلامی و سرکار خانم عمیدیان

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت درگذشت مرحوم عمیدیان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانیم.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی


 
بیانات مقام معظم رهبری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
شنبه, 28 بهمن 1396 ساعت 12:54

به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات ۵۶۵ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات ۵۶۵ نفر از محکومان را که در کمیسیون مربوط واجد شرایط لازم تشخیص داده شده‌اند ارائه کرده بود، که مورد موافقت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قرار گرفت.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی


 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 8 از 128

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi