کانون دفاتر پیشخوان

پیام تبریک دکتر علی فلاح دبیر کل کانون کشوری به مناسبت فرا رسیدم یوم الله ۲۲بهمن

بازدیدها: ۴۸

 

به گزارش روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت دکتر  فلاح  به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است :

پیروزی انقلاب اسلامی فجری بود که دامن اُفقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد.این پیروزی، نماد غلبه اراده پولادین ملتی است که با دست های خالی و عزمی راسخ، کاخ های پر زر و زیور رژیم طاغوت و سرسپردگی شاه ایران در برابر بیگانگان را برنتابید و با مشت های گره کرده تا ثبت پیروزی انقلاب بر جریده تاریخ ایستادگی کرد. در پرتو طلوع فجر درخشان انقلاب اسلامی، اسلام، حیاتی دوباره یافت و عزت طلبی، خودباوری و خوداتکایی، جای سال ها ذلت، تحقیر و وابستگی را گرفت و فریاد رسای استقلال، آزادی، آزادگی، جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی بر بلندای این سرزمین طنین انداز گردید.

۲۲بهمن ماه سالروز به ثمر نشستن نهال ارزشمند انقلاب اسلامی می باشد ملت متدین ایران در بهمن ۱۳۵۷ تاریخ نوینی را رقم زدند و با فداکاری و جانفشانی و با تبعیت از امام راحل عظیم الشان، دشمنان خارجی را ناکام و مستبدان داخلی را شکست داده و اسلامیت و جمهوریت را به ارمغان آوردند.

اینجانب فرارسیدن۲۲بهمن را خدمت ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه مردم مومن، متعهد و انقلابی و دفاتر پیشخوان سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

سرافرازی جاودانه، رشد و شکوفایی بیش از پیش وحفظ انسجام و همبستگی ایران اسلامی را از درگاه خداوند منان مسألت می نمایم.

من الله توفیق

علی فلاح