کانون دفاتر پیشخوان

ورزش، موتور تولید عزت و امید کشور است

بازدیدها: ۷

وزیر ورزش: این پیام را به مردم در هفته تربیت بدنی می‌دهیم که ورزش همچنان زنده و موتور تولید عزت و امید کشور است.

به گزارش روابط عمومی کانون به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ سید حمید سجادی در حاشیه تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان با آرمان‌های امام راحل با تبریک فرا رسیدن روز ملی تربیت بدنی و ورزش، گفت: ستاد برگزاری این هفته چندی پیش در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد که یکی از برنامه‌های ارزشمند این ستاد حضور جامعه ورزش و جوانان روز قبل از آغاز هفته تربیت بدنی در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی بود.
دکتر سجادی با بیان اینکه همواره جامعه ورزش در تمام عرصه‌ها اثرگذار بوده است، گفت: هدف این برنامه این است که بگوییم؛ جامعه ورزش و جوانان همچنان پای آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی ایستاده اند.
وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص برنامه‌های هفته تربیت بدنی و ورزش، گفت: در طول این هفته رویکرد کلی ما توسعه ورزش همگانی و احیای این بخش از ورزش در دوران پسا کرونا است.
وی افزود: نزدیک به دو سال است که به علت شیوع ویروس کرونا ورزش آسیب دیده و مردم با ورزش فاصله گرفته اند، اما با همه فراز و فرود‌ها و به لطف برنامه‌ریزی‌ها برای واکسیناسیون، شرایط رو به بهبود است و امیدواریم با برنامه‌های مختلف ورزشی وظایف خود را در قبال مردم انجام دهیم و مردم بتوانند به زندگی عادی خود برگردند.