مکلفیم با کارآمدی، امید و نشاط را افزایش دهیم

بازدیدها: 23

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما مکلفیم با کارآمدی و پاسخگویی بتوانیم ثبات اقتصادی، امید و نشاط را در جامعه افزایش دهیم.

به گزارش روابط عمومی کانون کشوری به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمدباقر قالیباف در مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید قوه قضائیه به آقای رئیسی به خاطر تلاش مضاعف و کار تحولی در قوه قضائیه براساس سند تحول مورد تاکید مقام معظم رهبری «خدا قوت» گفت و تصریح کرد: این سند، امید و نشاط را در جامعه به وجود آورد و اطمینان دارم با شناختی که از آقای محسنی اژه‌ای و با سابقه‌ای که از ایشان و قوه قضائیه دارم، انشاءالله این حرکت با شتاب بیشتری به پیش خواهد رفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: واقعیت تلخی است که امروز ما در کشور در شرایط سختی به سر می‌بریم و شرایط مردم ما به ویژه محرومین و مستضعفین سخت‌تر از همیشه است.
وی افزود: هم از بعد مسائل اقتصادی چه در حوزه سرمایه گذاران و چه بخش محرومین، هر دو طرف در آسیب هستند.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه مسائل اجتماعی، سرمایه‌های اجتماعی ما رو به کاهش است به ویژه بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی ما که اعتماد مردم است، در شرایط خوبی قرار ندارد و این واقعیت تلخی است.
آقای قالیباف افزود: خداوند را شاکریم که یک دوره جدیدی از حکمرانی و اداره کشور آغاز شده است و در آستانه شروع به کار و مسئولیت پذیری در یک دوره جدید قرار داریم.

وی با اشاره به اینکه این فرصت یک فرصت بسیار کم نظیری برای خدمت به مردم و حل مشکلات است خاطرنشان کرد: این توقع به حق مردم از ماست و آنان هیچ بهانه‌ای دیگری را از ما نخواهند پذیرفت. این وظیفه‌ای است بر دوش همه ما و هیچ بهانه‌ای برای عدم موفقیت نیست.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: همه ما ملزم به کارآمدی و پاسخگویی در مقابل مردم، مقام معظم رهبری و پیشگاه خداوند هستیم.
وی گفت: ما مکلف به اثبات کارآمدی دین در اداره جامعه هستیم و ملزمیم به اینکه با کارآمدی یک زندگی خوب را با اولویت محرومین و مستضعفین ورق بزنیم و آن را تحقق بخشیم.

آقای قالیباف افزود: ما مکلفیم با کارآمدی و پاسخگویی بتوانیم ثبات اقتصادی و امید و نشاط را در جامعه افزایش دهیم.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:روشن است بار اصلی این مسئولیت بر عهده دولت محترم در آینده است.
وی همچنین برای رئیس جدید قوه قضائیه آرزوی موفقیت کرد.