پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

اطلاعیه ها

سامانه پشتیبانی واحد فن آوری کانون دفاتر پیشخوان دولت

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
نشست روسای انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت کشور با محوریت بررسی موضوع همراه اول برگزار شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 22 اسفند 1394 ساعت 10:23

روز چهارشنبه مورخ 19/12/94 انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت کشور گرد هم آمدند تا ضمن بررسی اقدامات یکساله کانون و برنامه های سال 95 در خصوص اقدامات همراه اول اتخاذ تصمیم کنند دفاتر به ستوه آمده از برخوردهای یکسویه همراه اول به حدی از این رفتار ناراحت شده اند و در فشارند که این امر منجر به نشست اضطراری انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت کشور گردید .
در این نشست که با حضور مسئولین کارگروه راهبری کشور برگزار شد پس از استماع نقطه نظرات انجمنهای کشور در نهایت تصمیم متخذه بر این اساس با امضاء نمایندگان استانی انجمنهای کشور به اجماع رسید .

بر اساس این تصمیم کانون ملزم شد تا نامه تهیه شده را به عنوان آقای مهندس صدوقی مدیرعامل محترم همراه اول و مراجع مرتبط ارسال کنند.

با توجه به این متن از روز شنبه مورخ 21/12/94 به مدت 72 ساعت از همراه اول درخواست شده تا با برگزاری جلسه ای در کارگروه راهبری کشور با توجه به ابلاغیه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اقدام و نسبت به بازنگری متن قرارداد که بر اساس آن تمام مفاد آئین نامه نادیده گرفته شده است و با دریافت تضامین سنگین بعد از سالها همکاری و کاهش ضریب حساسیت این تضامین تناسبی با خدمات و نرخهای خدمات مذکور ندارد و از طرفی طی روزهای اخیر به صورت یکطرفه تعداد زیادی از دفاتر در کشور قطع سرویس گردیده اند اقدام نماید .
بدیهی است در صورت عدم تحقق انتظارات دفاتر کلیه دفاتر با نصب بنری در کنار دفتر خود در کل کشور از ارائه خدمت همراه اول تا رفع مشکل و توجه به انتظارات خودداری خواهند ورزید.

 
معاون استاندار تهران تکذیب کرد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
دوشنبه, 17 اسفند 1394 ساعت 09:50

شایعات در استان تهران از سوی جناب آقای دکتر امامی معاون استاندار و رئیس کارگروه دفاتر پیشخوان دولت استان تهران تکذیب شد
در طی روزهای اخیر با طرح شایعاتی مبنی بر ایجاد درگاه خدمات از ابتدای سال در استانداری تهران و استقرار سرور در استانداری به این منظور این شایعات توسط معاون محترم استاندار تکذیب گردید .
بر همین اساس حسب سوال از مهندس انتظارخیر مدیرکل محترم و دبیر کارگروه، مبنی بر ایجاد شرکتی با حمایت و محوریت استانداری تهران این امر نیز از سوی ایشان تکذیب گردید .
با توجه به مراتب فوق حسب دستور جناب آقای دکتر امامی هرگونه نشست در خصوص انجمن استان تهران با هر عنوانی تا اعلام مسیر اجرائی از سوی استانداری تهران متوقف گردید.

همچنین با دستور آقای مهندس انتظار خیر مدیرکل محترم فناوری اطلاعات با توجه به استعلام خدمات دولتی که اخیرا دفاتر استان تهران در این خصوص با مشکل مواجه بودند با اعلام کانون کشوری حسب استعلام از طریق درگاه این امر مورد تائید استانداری خواهد بود.
نظر به مراتب فوق و به منظور تنویر افکار دفاتر عزیز اعلام میدارد از آنجائیکه درگاه الکترونیکی دفاتر پیشخوان دولت بر اساس ابلاغیه کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان دولت و تبصره 3 ماده 14 مصوبه شورای عالی اداری از سوی ریاست محترم جمهوری  به کانون کشوری تفیذ شده است وتوسط مجموعه های تخصصی امور اجرائی آن انجام می شود اخیرا ملاحظه شده است کسانی در نشستهایی با دفاتر با بیان مطالب خلاف واقع نسبت به تحریک دفاتر اقدام می نمایند و این امر را در گروههای اجتماعی توسعه می دهند که با توجه به خویشتنداری کانون کشوری تا این زمان در این خصوص، متاسفانه این امر تبعات مخربی را در توسعه خدمات و ذهنیت دفاتر و مسئولین برجای گذاشته است.
که در همین خصوص مراتب ضمن هماهنگی با پلیس فتا در حال پیگیری است.

 
نشست دبیرکل کانون دفاتر پیشخوان دولت با مدیران کل استانداریهای کشور در گردهمایی مرکز فناوری اطلاعات و امنیت ریاست جمهوری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
دوشنبه, 17 اسفند 1394 ساعت 08:52

دبیرکل کانون انجمنهای دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور با حضور در جلسه مدیران کل فناوری اطلاعات استانداریهای کشور ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای این عزیزان ضمن تشریح اقدامات انجام شده نسبت به پاسخگوئی به سوالات این عزیزان اقدام نمود .
علی فلاح با بیان اینکه با افزایش شاخصهای نظارتی دفاتر همراه با برنامه های آموزشی سطح کیفی خدمات را ارتقاء خواهیم داد گفت شبکه دفاتر پیشخوان دولت به عنوان بازوی اجرائی استانداریها و قطعا در تعامل صد در صد با آنها عمل خواهند کرد .

فلاح در پاسخ به سوال یکی از مدیران کل استانداری های کشور در خصوص توسعه نظارت استانداریها گفت نرم افزار مربوطه با محوریت یکی از استانداریها آماده شده و سامانه درگاه الکترونیکی کانون نیز هم اینک به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی متصل شده است و به زودی قبل از اتمام زمان اعتبار پروانه مراتب را جهت اقدامات آتی اعلام می کند این امر هم در اختیار سازمان تنظیم و هم در اختیار کارگروههای استانی قرار می گیرد فلاح اظهار امیدواری کرد تا قبل از خرداد با نصب این نرم افزار استانداریها بتوانند نظارت مناسبتری را اعمال کنند
وی گفت استان لرستان و گیلان اولین استانها هستند و بعدا این روند توسعه خواهد یافت .

روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
رؤسای تشکل‌های صنفی به تالار گفتگو مراجعه نمایند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 15 اسفند 1394 ساعت 19:39

از کلیه رؤساي انجمن‌هاي صنفي دفاتر پیشخوان خدمات دولت دعوت می‌گردد، به تالار گفتگو مراجعه نمایند.

(با نام کاریری اختصاصی خود وارد شوید.)

 

روابط عمومي کانون سراسري دفاتر پيشخوان خدمات دولت

 
جلسه هم اندیشی با با موضوع اجرای اصل 44 ،دولت الکترونیک و دفاتر پیشخوان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
یکشنبه, 25 بهمن 1394 ساعت 08:46

با توجه به ضرورت تعامل با مسئولین جلسه هم اندیشی و تبادل نظر با جناب آقای دکتر زمانی مشاور عالی جناب آقای دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی  وهمچنین آقای دکتر جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی  در خصوص اجرای اصل 44 ،دولت الکترونیک و دفاتر پیشخوان در روز یکشنبه مورخ 25/11/1394 از ساعت 17 الی19 در محل سالن کانون انصار واقع در خیابان شریعتی ، تقاطع طالقانی، پلاک 173 برگزار می گرددو لذا از کلیه دفاتر استان تهران دعوت بعمل می آورد. در این جلسه حضور بهم رسانند.

روابط عمومی کانون سراسری دفاتر پیشخوان دولت

 
حضور پر شکوه دفاتر پیشخوان دولت در یوم الله 22 بهمن مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
چهارشنبه, 21 بهمن 1394 ساعت 18:00

حضور پر شکوه دفاتر پیشخوان دولت در یوم الله 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی کشور دفاتر و تشکلهای صنفی مرتبط با تمام توان خود حماسه ای دیگر حضور خواهند یافت.
علی فلاح حقیقی دبیر کل کانون صنفی دفاتر پیشخوان دولت در همین رابطه ضمن تبریک فرارسیدن یوم الله 22 بهمن گفت در این برهه حساس تاریخی و تقارن بهار انقلاب با انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری ، دفاتر کشور با حضور فعال خود برگ زرین دیگری را ورق خواهند زد.

فلاح گفت با هماهنگی کانون و سازمان ثبت احوال کشور امسال غرفه پیشخوان دولت با همت و پشتیبانی تعدادی از دفاتر دلسوز و علاقه مند در خیابان آزادی برپا خواهد شدو این پایگاه که در حوالی دانشگاه صنعتی شریف است منتظر قدوم راهپیمایان عزیز می باشد.
فلاح گفت بی شک حضور جامعه بزرگ دفاتر در اقصی نقاط کشور در راهپیمایی دهه فجر مهر تأیید دیگری بر حمایت قاطع این تشکیلات از رهبری معظم انقلاب و دولت تدبیر و امید خواهد بود.

روابط عمومی کانون انجمنهای صنفی دفاتر پیشخوان دولت

 
اطلاعیه شماره (1) ستاد برگزاری مراسم دهه فجر/قابل توجه دفتر پیشخوان دارای مجوز ثبت احوال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
شنبه, 17 بهمن 1394 ساعت 19:44

با توجه به فرارسیدن  ایام الله دهه فجر و پیش رو بودن روز پیروزی انقلاب اسلامی و نظر به همکاری با سازمان ثبت  احوال در این خصوص از کلیه دفاتر ارائه کننده خدمات ثبت احوال درخواست می شود در روز پنج شنبه 22 بهمن حضور پررنگ در این روز را داشته باشند.
همچنین پیرو جلسات برگزار شده جهت هماهنگی برپایی غرفه مناسب و در خور شان ستاد مراسم برگزاری دهه فجر با محوریت افراد زیر تشکیل گردید:

رئیس ستاد : جناب آقای بیات
کمیته تبلیغات :جناب آقای بابایی
کمیته تدارکات :جناب آقای فرجی
کمیته مالی : جنابآقای ترابی
کمیته فرهنگی : سرکار خانم تهرانی
مسئول امور هماهنگی: سرکار خانم میرحق جو

این همایش با هماهنگی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت و ثبت احوال برگزار می گردد. لیکن نظر به مدیریت موضوع به وسیله خود دفاتر منتخب، حضور  و مشارکت کلیه دفاتر در صورت تمایل موجب امتنان است.
از کلیه دفاتر دارای مجوز ثبت احوال درخواست می شود جهت فراهم سازی شرایط مورد نیاز مالی  مبلغ 2،000،000 ریال حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 19/11/ 94 به حساب زیر واریز نمایند:

پست بانک

شماره کارت: 6277601834086108
شماره حساب: 55430813117530/11

بنام آقایان: عبدالحسین بیات، سیدحسین ترابی تکیه

شایان ذکر است لیست کلیه دفاتری که در این امر مشارکت می نمایند در قالب تراکت به مردم ارائه خواهد شد. و در پایان برگزاری ،گزارشی از هزینه های انجام شده به اطلاع دفاتر مشارکت کننده خواهد رسید.

ستاد برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی

 
دهه فجر مبارک مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
دوشنبه, 12 بهمن 1394 ساعت 08:27

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 15 بهمن 1394 ساعت 12:31
 
قابل توجه دفاترارائه کننده خدمات ثبت احوال استان تهران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
چهارشنبه, 07 بهمن 1394 ساعت 10:39

 
اطلاعیه/ قطع پورتال متمرکز کانون مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
دوشنبه, 05 بهمن 1394 ساعت 15:29

header


نظر به انجام تغییرات در مرکز داده سازمان  فن آوری اطلاعات ایران ، مورخ 05/11/94 از ساعت 17 الی 18  درگاه  epishkhan.ir از دسترس خارج خواهد شد.

 

روابط عمومی کانون سراسری دفاتر پیشخوان خدمات دولت

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 97

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگودستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi